Poleca: Dominika Polewska z gliwickiej księgarni Celownik. 
Dana Browna raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. O autorze, znanym na całym świecie z bestsellerowych powieści sensacyjnych, m.in. „Kodu Leonarda da Vinci” czy „Aniołów i Demonów”, znowu zrobiło się głośno. Łatwo domyślić się, że autor wydał kolejną ciekawą propozycję czytelniczą, jednak mało kto odgadnie, że „Symfonia zwierząt” to muzyczna książka dla dzieci.

Niewiele osób wie, że zanim Brown zasłynął jako pisarz, zajmował się muzyką. Jego rodzice byli wykształconymi muzykami, a on sam od dziecka grał na pianinie. Teraz autor wraca do swoich korzeni, łącząc w „Symfonii” wesołe rymowanki, piękne ilustracje i dźwięki.

Na pierwszej stronie książki znajduje się kod QR, który po zeskanowaniu odsyła do pobrania darmowej aplikacji. Dzięki niej można odsłuchać dedykowane wierszom utwory w wykonaniu Zagreb Festival Orchestra, skomponowane przez samego Browna.

- To pięknie wydana książka, która zabiera małych czytelników w podróż i przedstawia różnego rodzaju zwierzęta. „Symfonia zwierząt” jest bardzo ciekawym prezentem dla dzieci na Mikołaja – poleca Dominika Polewska, kierowniczka w Księgarni Celownik, gdzie można nabyć książkę. Egzemplarz „Symfonii” można również wygrać, rozwiązując nowinową krzyżówkę ze strony 16 w papierowym wydaniu z 25 listopada. 
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj