Poleca: Agnieszka Batóg
Zbliżają się święta, ale zanim spędzimy czas w rodzinnym gronie, trzeba wszystko odpowiednio przygotować. Kiedy rodzicom przybywa coraz więcej obowiązków, z pomocą przychodzi Fundacja „W to mi graj”, z  kreatywnymi propozycjami spędzenia wolnego czasu. Poleca Agnieszka Batóg z kolektywu teatralnego Lufcik na Korbkę.

W grudniu, co środę o godzinie 16.00, zaprasza na warsztaty „Daj przykład”, czyli spotkania z teatrem, tańcem, muzyką i cyrkiem. Również w ramach tego projektu, 4 grudnia o godz. 16.00, odbędzie się audycja muzyczna dla dzieci „Śląski blues”, zachęcająca do wspólnego spędzenia święta górników, Barbórki.

A to jeszcze nie wszystko. Oprócz warsztatów odbywa się jeszcze Baśniowa Szkoła Teatru, czyli cykl spektakli online. 6 grudnia, w Mikołaja, o 16.00 odbędzie się transmisja przedstawienia familijnego „Szydełkowa Szopka Babci Klary”, 19 grudnia nieco później, o 19.30, „Balladyna” w wykonaniu Gliwickiego Teatru Tańca, czyli „Zazdroszczę tej, co dzisiaj rano mną była” – skierowana już do nieco starszej widowni, bo młodzieży.

Transmisje odbywać się będą na Facebooku, na profilach Areny Gliwice oraz kolektywu artystycznego Lufcik na Korbkę. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Zaproś teatr do swojego domu!
 
Projekt „Daj przykład” realizuje Fundacja „W to mi graj”. Dofinansowano ze środków ministra kultury, dziedzictwa narodowego i sportu.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj