Adriana Urgacz-Kuźniak poleca: 
Uwielbiam styl boho! Łączy ducha artystycznej bohemy z wolnością ruchu hipisowskiego i wakacyjnym luzem. Próbowałam już nawet sama wyplatać makramy i gdybym tylko miała więcej czasu na rękodzielnictwo, poświęciłabym się mu bez reszty. No, może prawie bez reszty.

Świetna okazja na to, aby spróbować swoich sił w wiązaniu makramy nadarzy się już w najbliższą sobotę, 7 sierpnia w Warsztacie Miejskim. To wyjątkowe miejsce pozwala poczuć się majsterkowiczem tym wszystkim, którzy dotąd nie dzierżyli nawet śrubokręta w ręku. Co więcej, gościnni gospodarze zapraszają nie tylko do wspólnej pracy, ale i na wspólne śniadanie (również w stylu boho, cokolwiek to w tym wypadku znaczy). Wałówkę trzeba mieć własną, doborowe towarzystwo dostaje się gratis.

Warsztatowe boho-śniadanie spożywane będzie między 9.00 a 11.00. Potem, do godz. 14.00 uczestnicy warsztatów tworzyć będą sojowe świecie i makramy. O ile śniadanie jest bezpłatne, o tyle udział w warsztatach kosztuje 80 zł. Ponieważ warsztaty są cykliczne, każdy posiadacz karnetu na 4 wejścia ze zrzutki (jeśli brał w niej udział) może wymienić karnet na uczestnictwo w warsztatach. Opłata za warsztaty pokrywa wszystkie niezbędne materiały, pracę, opiekę i wsparcie gospodarzy, kawę, herbatę, lemoniadę i miłą atmosferę. Cały dochód z warsztatów przeznaczony jest na remont pracowni Warsztatu Miejskiego (gospodarze nie otrzymują za prowadzenie warsztatów pieniędzy).

UWAGA, obowiązują zapisy!!!
Zapisać się można poprzez formularz dostępny na facebookowej stronie wydarzenia (najprościej znaleźć je wchodząc na fanpage Warsztatu Miejskiego), lub pisząc na halo@warsztatmiejski.pl.
Warsztat Miejski znajduje się przy ul. Pszczyńskiej 1 (w oficynie).

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj