Takie cudowne zwierzaki są pod opieką gliwickiego schroniska.

KALIOPA 
Kaliopa ma około dziesięciu miesięcy. Ma sympatyczny charakter, nie ma problemów z przytulaniem, mizianiem i głaskaniem, które czasami zdarzają się u kotów. Korzysta z kuwety i ładnie posługuje się drapakiem, nie kierując uwagi na inne rzeczy do zaczepienia pazurów. Kaliopa jest raczej typem kota kanapowca. Jest spokojna i nie wykazuje tendencji do kocich harców. Kotka jest zaszczepiona. Obecnie mieszka w domu tymczasowym, kontakt dla zainteresowanych: 885 635 577.

OGONEK
Ogonek jest już dojrzałym psem, ma około 9 lat. Jego wygląd kojarzy się z rasą typu owczarek niemiecki i ma średnią budowę ciała. Ogonek jest dosyć energicznym psem. Jest psem łagodnym, który lubi ruch, spacery i zabawę. Ogonek to podopieczny Schroniska dla zwierząt w Gliwicach (ul. Wschodnia 56, Gliwice-Sośnica), kontakt: 519 743 556.

KLUSEK
To w zasadzie jeszcze kociak – ma około roku. Klusek bardzo przywiązuje się do osób, pozwala na pieszczoty osobom, które zna już jakiś czas. Od nich domaga się głaskania. Klusek jest bardzo płochliwy – przy gwałtownych ruchach albo dźwiękach, których się nie spodziewa reaguje gwałtownie i ucieka, ale po kilku sekundach jest już z powrotem. Kocur jest ciekawy innych kotów, wykazuje otwartość i chęć poznawania, a jeśli druga strona pokazuje „pazurki”, nigdy się nie stawia, tylko się wycofuje. Zabawowy i inteligentny, wszystkie kocie zabawki rozpracowuje w kilka minut. Zabójca wędek, uparty i inteligentny. Ogonek jest kuwetowy, zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony. Klusek mieszka w domu tymczasowym, numer telefonu dla zainteresowanych: 885 635 577.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj