Jak co tydzień, prezentujemy mieszkańców gliwickiego schroniska. Może u Ciebie znajdą swój wymarzony dom?
 
HENIO 
Henio to kocur w wieku około dziewięciu miesięcy. Cechuje go wesołe, energiczne usposobienie. W głowie mu zabawy i psoty. Potrzebuje domu, w którym wiadomo jak zorganizować mu zabawę i towarzystwo. Jest łagodny, można go brać na ręce. Kontakt dla zainteresowanych: 519 743 556. 

CHARLIE 
Charlie to psina sporych rozmiarów, ma też już niemałe doświadczenie, bo siedem psich lat za sobą. Czasami bywa zdystansowany, potrzebuje czasu by nabrać zaufania dla ludzi. Przez kilka miesięcy nie pozwalał na bliższy kontakt z opiekunami, teraz jest już wszystko w porządku, Charlie oswaja się z towarzystwem człowieka, szczególnie ze swoją opiekunką ze Schroniska dla zwierząt w Gliwicach, która poświęciła mu sporo czasu i uwagi. Najlepszy byłby dla niego dom z ogrodem u osób, które mają doświadczenie, cierpliwość oraz spokój ducha. Polecamy do adopcji dla osób dorosłych. Kontakt dla zainteresowanych: 519 743 556. 

DŻIN 
Dżin to młody, oswojony kocurek, ma około roku. Niespecjalnie przepada za pieszczotami, do miziania trzeba go zachęcić. Woli towarzystwo innych zwierząt, ma zażyłą więź z inną podopieczną schroniska – kotki Kizi, do której się chętnie przytula. Dżina można brać na ręce, jest wtedy spokojny. Nie pokazuje pazurków. Kontakt dla zainteresowanych: 519 743 556. 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj