Jak co tydzień, prezentujemy mieszkańców gliwickiego schroniska. Może u Ciebie znajdą swój wymarzony dom?
MANIEK
Maniek to dojrzały podopieczny Schroniska dla zwierząt w Gliwicach. Opiekunowie zabawnie określają go jako kociego dziadka, jest przyjacielski, spokojny. Nie sprawia żadnych kłopotów. Jest bardzo otwarty na człowieka i spragniony kontaktu z nim, ciągle szuka okazji do głaskania. W wyrazie sympatii wskakuje na kolana, daje się brać na ręce. Nie ma problemu z obecnością innych kotów, widać że bardzo lubi towarzystwo. Idealny kandydat do domu, gdzie przyszły właściciel będzie znajdował dla Mańka dużo czasu na pieszczoty i zabawę. Kontakt dla zainteresowanych: 519 743 556.


ASIA
Asia to stosunkowo duża psinka, ma też już swoje lata. Cechuje ją łagodne usposobienie. Asia większość życia mieszkała na działce, teraz, gdy ma już więcej lat szuka ciepłego kąta i kochającego opiekuna. Opiekunowie ze schroniska mówią, że Asia naprawdę potrafi rozczulić, a to dlatego że zachowuje się jakby żyła we własnym świecie, w pozytywny znaczeniu tego słowa. Kiedy dla podopiecznych schroniska przychodzi czas na wybieg i wszystkie czworonogi biegną w lewo, to Asia zawsze pobiegnie w prawo. Dostając smakołyki rozgląda się dookoła, ale kiedy się dorwie do jedzenia w misce, to wszystko pochłania wszystko, aż do ostatniego okruszka. Kontakt dla zainteresowanych: 519 743 556.


KAROLEK
Ma około roku. To spokojny, miły kocurek, otwarty na kontakt z opiekunem. Lubi się głaskać, gdy w pobliżu wypatrzy rękę, podbiega do niej i nadstawia łebek do pieszczot. Dużo przesiaduje na okiennym parapecie. To trochę taki mały żarłok – dobre jedzonko jest przez niego mile widziane. Gdy już się naje, obowiązkowym punktem dnia w takim wypadku jest drzemka, w upatrzonym, miejscu. Karolek nie jest kłopotliwy - nie niszczy ani nie drapie, bardzo ładnie utrzymuje czystość wokół siebie. Ma dobry kontakt z rezydentkami w domu tymczasowym. Potrafi korzystać z kuwety. Odrobaczony, zaszczepiony

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj