Zapraszamy na Białą Sobotę w Wójtowej Wsi

Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin „Podajmy-Sobie-Ręce” oraz Zespół Szkół im. J. Korczaka przy ul. Dolnej Wsi w Gliwicach organizują „Białą Sobotę dla niepełnosprawnych i ich rodzin”. W najbliższą sobotę, 25 marca, od godziny 10.00 do 16.00 przy ul. Dolnej Wsi 74. 
więcej

Gra o halę. Kto da więcej?

Identycznie jak poprzednio rozpoczął się przetarg na dzierżawcę hali widowiskowo – sportowej Gliwice. Zgłosiły się trzy firmy. Z naszych informacji wynika, że te same, co wcześniej. Może tym razem wynik będzie jednak inny?
więcej

Nowe Amber Gold. Szajka oszustów rozpracowana

Policja pod nadzorem Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu rozpracowała gang oszustów, którzy m.in. na terenie Gliwic działali pod szyldem firmy Council. Właśnie ruszyła fala zatrzymań i aresztowań. Łupem przestępców padło co najmniej 320 mln zł. 

więcej

Wojewoda za darmowym parkowaniem dla niepełnosprawnych w Gliwicach

Klapą zakończyła się próba odebrania niepełnosprawnym prawa do bezpłatnego parkowania w całym obszarze śródmieścia Gliwic. Świeżo nadany przez radę miejską przywilej starał się zablokować prezydent, kwestionując legalność rozwiązania. Wojewoda nie dopatrzył się uchybień. 
7 więcej