Śmierć kibica jak śmierć brata

Trwa śledztwo w sprawie śmierci 27-letniego pseudokibica Concordii Knurów. Wyszło na jaw, że postrzelony podczas zamieszek mężczyzna był pijany.  
                                   
więcej

Dlaczego w Sośnicy dziadek zabił wnuka?

Śledztwo w sprawie zabójstwa 14-latka oraz usiłowania zabójstwa jego babci umorzone. Bo sprawca nie żyje. Chodzi o tragedię, o której pisaliśmy wiosną 2015 roku. Doszło do niej 5 marca w Sośnicy. Prowadzone przez Prokuraturę Rejonową Gliwice-Wschód śledztwo wyjaśniło, co tak naprawdę wydarzyło się tamtego dnia w bloku przy ul. Wiślanej.


więcej

Półkolonie tylko dla szczęściarzy. Za mało miejsc, za dużo chętnych

W dniu naboru na zajęcia wakacyjne, który w tym roku wypadł 8 maja, na gliwicki Młodzieżowy Dom Kultury ruszyła armia rodziców. Jak można było usłyszeć w kolejce, pierwsi ustawili się już o piątej. Mniej zapobiegliwi, którzy zjawili się przy Barlickiego przed ósmą, kiedy otwierał się sekretariat, zostali z kwitkiem. 
więcej

Zrobili mu trumnę z dywanu

Niepełnosprawny intelektualnie Marcin został uwięziony. Kilka godzin znęcano się nad nim w sposób okrutny. Kiedy zwyrodnialcy sądzili, że chłopak nie żyje, chcieli go pochować, zawiniętego w dywan, na pobliskim cmentarzu.więcej