Jesteś fanem parków rozrywki i uwielbiasz rozmaite atrakcje, które są kwintesencją doskonałej zabawy? Marzysz o pracy w nietuzinkowym miejscu, gdzie codziennie dzieje się coś nowego? Uwielbiasz gotować, Twoim marzeniem było sterowanie rozmaitymi urządzeniami jako operator, a może posiadasz umiejętności taneczne i kochasz pracę z dziećmi? Świetnie się składa, gdyż właśnie teraz Energylandia rozpoczyna rekrutację do pracy w największym Parku Rozrywki w Polsce! Kucharz, animator, elektryk, operator i wiele innych stanowisk czeka właśnie na Ciebie! Sprawdź ofertę i znajdź stanowisko dopasowane do Twoich aspiracji!

Dlaczego Energylandia?

Energylandia to Park działający od blisko 9 lat! Jest to miejsce stworzone z myślą o zabawie i radości całych rodzin. Na obszarze niemalże 70 hektarów znajdują się aż 123 atrakcje, podzielone na 6 wyjątkowych stref tematycznych! Przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, dzięki czemu każdy Gość, niezależnie od wieku, może cieszyć się nieprzerwaną zabawą dopasowaną do ich potrzeb! Corocznie w Energylandii swoje niezapomniane przygody przeżywają miliony turystów, którzy odwdzięczają się swoim uśmiechem, radością i elektryzującą energią! Wszystko to jednak nie może się odbywać bez ogromu wyspecjalizowanych pracowników, do których dołączyć możesz już teraz!

Kogo poszukujemy?

Brak monotonii, otoczenie bijących rekordy roller coasterów, karuzel, basenów, a także towarzystwo Gości z całego świata i współpracowników z prawdziwą pasją, zapałem i uśmiechem! Właśnie tym charakteryzuje się praca w największym Parku Rozrywki w Polsce, która teraz jest na wyciagnięcie ręki! Dbając o nieustanny rozwój oraz poziom oferowanych usług, Energylandia rekrutuje między innymi:
•    operatorów atrakcji i urządzeń
•    kasjerów
•    animatorów i artystów
•    szefów kuchni
•    kucharzy
•    pomocników kuchennych
•    cukierników
•    piekarzy
•    służby sprzątającej
•    ogrodników
•    pracowników infolinii
•    elektryków
•    mechaników
•    pracowników ochrony 

Atrakcyjna praca i dodatkowe bonusy!

Park prężnie się rozbudowuje, dlatego poszukuje pracowników stałych, jak i sezonowych, dając każdemu możliwość rozwoju. Dzięki temu, zarówno student, uczeń, jak i każdy poszukujący pracy stałej, odnajdzie tu swoje miejsce! Bez względu na to, czy praca tu jest docelową, czy też przystankiem w drodze do upragnionej kariery, z pewnością będzie doskonałą okazją do rozwijania swoich umiejętności, podnoszenia kwalifikacji, a także przeżycia niesamowitej przygody! To jednak nie wszystko. Atutem pracy w Energylandii jest niewątpliwie atrakcyjne wynagrodzenie, a także różnego typu dodatkowe nagrody i prezenty. Uwadze nie może ujść również fakt, iż to właśnie pracownicy Parku jako pierwsi mają możliwość testowania powstałych atrakcji i nowych stref! Teraz możesz być jednym z nich, należąc do wielkiej, energicznej rodziny Parku w Zatorze! Jak to zrobić? Zobacz, jak wysłać swoje zgłoszenie!

Jak się zgłosić?

Osoby, które chcą podjąć pracę w Energylandii mogą zgłosić się na trzy sposoby:

poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej: https://kariera.energylandia.pl 

mailowo na adres praca@energylandia.pl 

osobiście w biurze kadr Energylandia Logistic w Zatorze, Al. 3 Maja 2.

Wśród roller coasterów, karuzel i innych atrakcji, Energylandia jest miejscem spełnienia marzeń nie tylko Gości, ale także każdego pracownika, który kiedykolwiek marzył o rozwijaniu się w tak nietuzinkowym miejscu. Nie czekaj, spełniaj marzenia i rozwijaj się pracując w Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie! Wyślij swoje zgłoszenie i rozpocznij niezapomnianą przygodę za bramami największego, rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce!

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj