Ogrody Królowej Bony Etap V to ostatnia część prestiżowego osiedla zlokalizowanego w samym sercu Gliwic, mieszczącego się zaledwie kilka minut od Rynku. Projekt ten jest unikatową przestrzenią do życia, która łączy historię, elegancję i nowoczesność, a do tego wygodę w jednym miejscu. 

W ramach inwestycji powstaną trzy nowoczesne budynki, których subtelna kolorystyka oraz detale elewacji będą wizualnie nawiązywać do poprzednich etapów osiedla. Teren projektu zostanie pokryty zielonymi ogrodami z selektywnie dobraną roślinnością oraz miejscami do wypoczynku. Dwie zabytkowe wille należące niegdyś do Hegenscheidta w których zlokalizowane są lokale usługowe nadają niepowtarzalny charakter inwestycji. 

Lokalizacja projektu gwarantuje doskonałą komunikację, bliskość sklepów oraz wszelkich usług, które są w zasięgu ręki mieszkańców. Osiedle będzie terenem zamkniętym, co wpływa na komfort, bezpieczeństwo oraz tworzy zacisze od odgłosów miejskich. Dodatkowo w sąsiedztwie istnieje tężnia solankowa, która stwarza mikroklimat oddziałujący na zdrowie oraz samopoczucie mieszkańców.

Atutem inwestycji jest duża różnorodność wyboru mieszkań, które charakteryzują się metrażem od 25 do 108 m2, a każde z nich posiada balkon lub taras. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano garaż podziemny, komórki lokatorskie, rowerownie oraz cichobieżne windy w każdym budynku, a bezpośrednio przy ulicy Zygmunta Starego powstaną dwa duże odrębne lokale usługowe z witryną. 

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt 
telefoniczny: +48 609 537 141, +48 607 928 447, +48 665 740 034
mailowy: ogrodybony@radan.com.pl

Materiał partnera

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj