Po przerwie wymuszonej w marcu regulacjami antyepidemicznymi, w centrach handlowych ponownie otworzyły się biura turystyczne. W gliwickim CH FORUM można więc już planować urlop z trzema działającymi touroperatorami: Itaką, Rainbow oraz TUI.
Ich przedstawiciele zachęcają do rezerwowania bezpiecznych wyjazdów z pomocą konsultantów w stacjonarnych biurach. Posiadają oni aktualną wiedzę odnośnie dostępności poszczególnych destynacji i sytuacji na świecie.

Działające w CH FORUM biura podróży to rynkowi potentaci. Ich bogata oferta zaspokoi oczekiwania różnych grup klientów, z uwzględnieniem ich budżetu i turystycznych preferencji.

Kontakt do biur:
ITAKA: tel. 32 661 07 30; e-mail: gliwice.forum@itaka.pl
RAINBOW: tel. 32 413 16 43; e-mail: gliwice.forum@r.pl
TUI: tel. 32 413 16 15; e-mail: forumgliwice@tui.pl


O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH
FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 m kw., położone w ścisłym centrum Gliwic. 
W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne.
Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, CCC, Deichmann, Douglas, H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach. Ofertę gastronomiczną, m.in. w strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, tworzy 12 najemców reprezentujących kuchnie całego świata. W centrum pod nazwą Biblioforum działa  także jedyna w swoim rodzaju filia miejskiej biblioteki publicznej.
Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

MATERIAŁY PARTNERA
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj