Świat Eskimosów, lodowych igloo, prehistorycznych zwierząt oraz pradawnych tajemnic – to wszystko czeka na rodziny, uczniów i przedszkolaków, którzy odwiedzą interaktywną wystawę Epoka Lodowcowa w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach. Od 28 stycznia do 4 lutego specjalnie zbudowane Lodowe Miasteczko można zwiedzać bezpłatnie. 

Jeżeli pomiędzy 28 stycznia a 4 lutego zdecydujesz się odwiedzić Lodowe Miasteczko to kieruj się na poziom 0 Centrum Handlowego FORUM. Na scenie głównej zobaczysz lodową bramę. Nie zastanawiaj się tylko wchodź!

 - W tym roku zima nie zapewniła nam śniegowej aury dlatego postanowiliśmy się nią cieszyć dzięki interaktywnej wystawie przenoszącej naszych klientów do mroźnego świata Eskimosów. Realistycznie odwzorowana architektura miasteczka zbudowanego z lodu pozwala zrozumieć jak w zgodzie z naturą żyje się w warunkach polarnych. Niewiele osób może pozwolić sobie na zwiedzenie tych miejsc dlatego postanowiliśmy uczyć poprzez zabawę na naszej scenie – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Każdy kto będzie chciał się poczuć mieszkańcem lodowej krainy będzie musiał zamieszkać w igloo. Zostanie ubrany w ciuchy Eskimosów oraz ucharakteryzowany. Pozna zwierzęta żyjące na terenach polarnych i będzie obserwował zjawiska atmosferyczne takie jak zorza polarna. Usiądzie też na lodowym tronie i będzie musiał odnaleźć zamrożone przedmioty. Czeka go wyławianie rzeczy z magicznego przerębla. Oczywiście nie ma prawdziwej zimowej przygody bez bitwy na śnieżki. Najbardziej celni strzelcy otrzymają dyplomy. Niespodzianki natomiast czekają na uczestników, którzy rozszyfrują tajemnicę lodowej krainy. 

Czekamy na tych, którzy kochają się uczyć jednocześnie się bawiąc!

 

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH
FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum 
Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej architekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa - jedna z nielicznych w Polsce - filia miejskiej biblioteki publicznej.
Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych 
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Materiał partnera

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj