To nie był mecz kolejki, to był prawdopodobnie mecz rundy i być może mecz decydujący o awansie do Futsal Ekstraklasy!  Przy wypełnionej w niedzielne popołudnie po brzegi hali "Jasna" lider I ligi futsalu - GSF Gliwice pokonał dotychczasowego wicelidera - Gwiazdę Ruda Śląska 6:3 (3:2), umacniając się na czele tabeli i robiąc milowy krok w kierunku futsalowej elity.

Było w tym spotkaniu wszystko: emocje, dramaturgia, sporo walki i futsalu na wysokim poziomie. Były rzuty karne, żółte i czerwone kartki, słupki, poprzeczki i dziewięć bramek, z czego dwa razy więcej zdobyli gliwiczanie, odnosząc tym samym w pełni zasłużone zwycięstwo. 

Zapracował na nie ciężko cały zespół trenerów Błażeja Korczyńskiego i Sebastiana Wiewióry, a bramki w tym meczu zdobyli: Tomasz Czech (4), Amadeusz Pasierb i Dominik Wilk. 
GSF Gliwice: Łukasz Groszak, Łukasz Bogdziewicz - Tomasz Lutecki, Amadeusz Pasierb, Tomasz Czech, Dominik Wilk, Zbigniew Mirga, Szymon Cichy, Jakub Węgiel, Mateusz Szyszko, Michał Rabiej, Michał Cygnarowski, Piotr Paul.

W piątek, 25 stycznia zapraszamy do hali Jasna na mecz w rmach Halowego Pucharu Polski. GSF zmierzy się z Clearexem Chorzów. Początek o godz. 18.00

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj