Wydruk wielkoformatowy to nie sztuka kompromisu. Przekonaj się sam!

Druk wynaleziono w połowie XV wieku. Możliwość mechanicznego zapisu i kopiowania treści ułatwiła sporządzanie kronik, tworzenie literatury, a także rozpowszechnienie nauczania. Wraz z upływem lat druk stał się także skutecznym sposobem na reklamę biznesu. Obecnie szczególnie efektownym narzędziem jest wydruk wielkoformatowy. Poznaj tę technologię i wykorzystaj ją do promocji marki.


Wydruk wielkoformatowy to nowoczesna metoda promocyjna, która umożliwia stworzenie materiałów promocyjnych o wysokim potencjale reklamowym. Produkty drukarni wielkoformatowych online doskonale sprawdzają się w przestrzeni publicznej zarówno na zewnątrz, np. na ścianach budynków czy samochodów, jak i wewnątrz, np. w halach sportowych lub witrynach sklepowych.Co można wydrukować w dużym formacie?

Skuteczna reklama to taka, która dociera do szerokiego grona odbiorców, w tym zarówno stałych klientów, jak i do tych nowych, potencjalnych. Wizytówki czy ulotki świetnie sprawdzają się w indywidualnym kontakcie z przyszłymi nabywcami. Jednak aby poinformować o swoich usługach i produktach wszystkich zainteresowanych, trzeba sięgnąć po narzędzia o większej sile rażenia.

Drukarnia online, jak np. OpenPrint, to miejsce, gdzie zamówisz nie tylko kalendarze czy katalogi promocyjne. Firma specjalizuje się również w profesjonalnym wykonywaniu wydruków w dużym formacie, które mogą być wykorzystywane na zewnątrz i w budynkach. Do wyboru są wielkoformatowe:

 • plakaty,

 • banery,

 • płyty,

 • folie,

 • siatki mesh,

 • rollupy.

Niektóre z nich mają nawet kilkanaście metrów długości! To bardzo duża powierzchnia, która umożliwia stworzenie interesującej reklamy ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat Twojego biznesu.

Drukarnia wielkoformatowa online tworzy swoje produkty, wykorzystując do tego różne techniki, takie jak druk solwentowy i UV. Metody są dostosowywane do materiału, na którym ma powstać wydruk. Dzięki temu banery i inne formy reklamy zachowują najwyższą jakość.Czym wyróżnia się wydruk wielkoformatowy?


Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług drukarni plakatów i zamówić wydruki w wielkim formacie? To, co wyróżnia tę formę reklamy, to szerokie zastosowanie i brak kompromisowości. Sięgnij po te wydruki, jeśli:

 • nie chcesz rezygnować ze swojego pomysłu – w przypadku niewielkich ulotek czy małych plakatów, które są tworzone przez drukarnie online a4, treść i grafiki muszą być zredukowane, po to, żeby każdy element był czytelny. Na dużych banerach wszystko się zmieści, zarówno zdjęcia, logo, jak i szczegółowe informacje na temat usług i oferty marki,

 • chcesz wypromować swoją markę na szeroką skalę – wysokiej klasy produkty, świetna obsługa klienta i doskonale prowadzone social media to nie wszystko. Siatka mesh powieszona na elewacji budynku lub rozwinięta wzdłuż ulicy z pewnością przyciągnie uwagę niejednego klienta! Natomiast duży baner wykonany przez drukarnię ulotek online, umieszczony np. na samochodzie lub centrum handlowym, sprawi, że każdy przechodzień zapamięta Twoją markę. To świetny sposób na to, żeby powiadomić o swojej ofercie wielu odbiorców,

 • szukasz taniej, ale skutecznej reklamy – w cenie tysiąca ulotek, które najczęściej kupujesz, możesz wybrać wielkoformatowy baner, który będzie trwałym narzędziem promocyjnym.Drukarnie online wykonują artykuły outdoor technikami solwentowymi i UV, które sprawiają, że wszystkie plakaty i inne produkty są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu będą mogły zapraszać klientów do skorzystania z Twoich usług przez cały rok!


Wybierając druk wielkoformatowy, nie musisz rezygnować ze swoich pomysłów ani stawiać na szali interes firmy. Drukarnia kalendarzy online ma bardzo szeroką ofertę, dzięki czemu stworzy dla Ciebie produkt, który spełni Twoje oczekiwania i będzie bezkompromisową reklamą biznesu.


Materiały partnera


Galeria

wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

 • Adam 2021-02-23 13:20:26
  Aby mieć dobry wydruk wielkoformatowy trzeba postawić na dobrą drukarnie i tyle. Sam nawiązałem współpracę z taką po targach remadays w Nadarzynie. W sumie w tym roku też się wybiorę na te targi pod koniec maja w poszukiwaniu skutecznych sposobów na reklamę