21 maja na Dużej Scenie premiera farsy.

21 maja o godz. 19:00 Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza na premierę spektaklu „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Andrzeja Nejmana, popularnego aktora, a zarazem specjalisty od skutecznego rozbawiania publiczności. 
Ray Cooney to autor uwielbianych przez widzów sztuk takich jak Mayday, Mayday 2, czy Okno na parlament. To tytuły, które nigdy nie zejdą z teatralnych desek. Wszyscy je uwielbiamy. Z ekscytacją i przyjemnością przygotowuję w Gliwicach „Wszystko w rodzinie” – mówi Andrzej Nejman.

W słynnym szpitalu Św. Andrzeja w Londynie personel przygotowuje się do wystawienia świątecznego przedstawienia dla pacjentów. Jednocześnie najlepszy lekarz, wysokiej klasy specjalista doktor Mortimore przygotowuje się do wygłoszenia wykładu, który ma mu przynieść awans i sławę. Porządek tego dnia zostaje jednak zaburzony przez nagłe pojawienie się pewnej znajomej... Dawne romanse doktora Mortimora zmuszają go do nerwowych kombinacji i absurdalnych działań. Co z nich wyniknie? Z pewnością niezła zabawa.

 - Przygotowaliśmy rozrywkowy hit, w którym królują: dowcip, zawrotna akcja, błyskotliwe dialogi, i … idiotyczne decyzje bohaterów. Reżyserska ręka Andrzeja Nejmana oraz poczucie humoru naszego zespołu aktorskiego są gwarancją doskonałej zabawy. Wszystko w rodzinie nie jest spektaklem dla nudziarzy. Bo przecież tylko pozbawieni humoru ponuracy nie mający zdrowego dystansu do samych siebie sprowadzają na nas wszelkie nieszczęścia i smutki! Ich do teatru nie zapraszamy, ale wyłącznie tych, którzy lubią od czasu do czasu pośmiać się do rozpuku – mówi Grzegorz Krawczyk, dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach.

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj