W CH FORUM Gliwice weekend poprzedzający Wielkanoc stać będzie pod znakiem dobrej zabawy dla całych rodzin. W sobotę 9 kwietnia zajączków i jajek szukać będą uczestnicy gry terenowej „Złap zajączka”.  Już od piątku na tematyczne warsztaty zapraszają gliwickie rękodzielniczki.

Aby wziąć udział w zabawie należy zgłosić się, wraz ze swoją drużyną, do punktu obsługi gry przy scenie głównej (poziom 0). Następnie wyruszyć na poszukiwania zajączków oraz zaginionych jaj wielkanocnych.  Drużyny, które zbiorą wszystkie jaja otrzymają nagrodę gwarantowaną, a te z drużyn, które wykonają zadanie najszybciej, zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości 100, 200 i 300 zł!
Start rejestracji drużyn o godz. 12:00 w punkcie obsługi; kolejne tury gry w godz. 13:00 – 17:50.
Ponadto przy scenie głównej w sobotę (9 kwietnia) oraz niedzielę (10 kwietnia) na całe rodziny będzie czekać szereg fantastycznych atrakcji. Wielkanocni animatorzy od 12:00 do 20:00 każdego dnia przeprowadzać będą gry, zabawy i wielkanocne misje specjalne dla osób w każdym wieku. Wśród atrakcji znajdzie się także kilka konkurencji z nagrodami.

DO RĘKODZIEŁA! ZRÓB Z FORUM OZDOBY ŚWIĄTECZNE
CH FORUM wraz z gliwickimi rękodzielniczkami zaprasza także na warsztaty ozdób wielkanocnych. 
Będzie można podczas nich wykonać nietuzinkowe przedmioty, które upiększą święta. Prowadzące warsztaty artystki mają dużo arcyciekawych pomysłów na udekorowanie styropianowych jajek, stworzenie efektownych kwiatów oraz innych wiosennych dekoracji.
Zajęcia zaplanowano przy scenie głównej (poziom 0) 8 i 9 kwietnia w godz. 15-18 (piątek) oraz 12-18 (sobota). Udział jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń.

 

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH
FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa - jedna z nielicznych w Polsce - filia miejskiej biblioteki publicznej. Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Materiał partnera

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj