Już w ten piątek dojdzie do zatrzęsienia Areną Gliwice. Wszystko za sprawą cyklu klubowej imprezy, która pojawi się w obiekcie. Przed nami głośna i szalona zabawa podczas Klubowego Trzęsienia Śląska – czyli klubowej imprezy w sercu Areny, w jedynym w swoim rodzaju klubie w hali widowiskowo-sportowej. 
Do tego prawdziwa scena muzyczna z salą taneczną, która gościć będzie najlepszych DJ’ów z kraju i zagranicy, a żaden „imprezowicz” nie wyjdzie zawiedziony. Szykuje się prawdziwe trzęsienie Śląska!  14 czerwca od 22.00 do 5.00 rano będzie można zaszaleć przy dźwiękach, które wytworzą DJ Motyl, Lucky Boy, DJ Dred i DJ Kivi. Artyści występowali na największych scenach i festiwalach w Polsce i za granicą, a w to, co robią wkładają całe serce, po to, aby zachwycić i zaskoczyć najbardziej wybrednych bywalców klubów. Żadna impreza z prawdziwego zdarzenia nie może obejść się bez odpowiedniego before party. Organizatorzy KTS zaplanowali przed rozpoczęciem klubowego szaleństwa przejazd luksusowych sportowych aut przez Katowice i Gliwice, których celem będzie plac główny przed Areną Gliwice, gdzie powita nas głośna muzyka i dźwięki silników. 
Dla uczestników imprezy również dodatkowe przejazdy Taxi i transfery autobusowe z centrum Gliwic i Katowic. Bilety można będzie zakupić w cenie 15 złotych w przedsprzedaży, a za 20 złotych w dniu imprezy po 23:00. Liczba miejsc ograniczona. 

Scena teatralna dla dzieci i dorosłych

Przed nami również ostatnie przedwakacyjne spotkanie ze sceną teatralną dla dzieci.  16 czerwca na „deskach teatru” w Arenie Gliwice wystąpi znany już Cyrk Partolini, który rozbawi najmłodszych do łez, zapewniając godzinne widowisko pełne humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Cyrk Partolini to także nauka przez zabawę. Najmłodsi dowiedzą się jak ważne jest utrzymanie higieny zębów czy współpraca w zespole. Spektakl zaczyna się o godzinie 11:00. W drugiej części dnia o godz. 12:30 zobaczymy musical „Pajęczyna” w wykonaniu Studium Aktorskiego Teatru „Wit-Wit” z Gliwic. W niezwykłej muzycznej historii głównej bohaterki Vii, poznamy jej zaskakującą drogę w poszukiwaniu własnego szczęścia i życiowego celu. Bilety w cenie 5 i 10 zł dostępne na eventim.pl oraz przed wydarzeniem w kasie Areny Gliwice przy wejściu C.

Wieczór stand up

W trzeciej odsłonie cyklicznego wieczoru Arena Comedy na scenie pojawi się Marcin Zbigniew Wojciech oraz Krzysztof Jahns. Specjalnym dodatkiem będzie Open Mic czyli krótki, premierowy występ Tomasza Kota i Piotra Przytuły. Zestawienie żywiołu scenicznego z wszechstronnym komediowym talentem może dać tylko jedno – udany wieczór pełen śmiechu. Wszystko moderować będzie gość ostatniej edycji - Damian Kubik. Stand up rozpoczyna się o godzinie 19:00, 16 czerwca. Bilety w cenie 20 zł dostępne na eventim.pl oraz przed wydarzeniem w kasie Areny Gliwice przy wejściu C.

Materiały prasowe partnera

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj