Dwa czterokondygnacyjne podpiwniczone budynki wielorodzinne, w których znajdą się 34 dwu- i trzypokojowe mieszkania pod wynajem powstaną przy ul. Dworcowej w Knurowie. Inwestor, Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach, planuje oddanie ich do użytku w drugiej połowie 2020 r. Wykonawca robót to firma Budmex.

- Chętnych do zamieszkania w Knurowie jest sporo i to nas  cieszy - mówił  na uroczystym wbiciu łopaty pod inwestycję prezydent Knurowa Adam Rams. - Jestem przekonany, że najemcom tych lokali będzie się dobrze mieszkało.

Niebanalna, funkcjonalna i nowoczesna architektura budynków idealnie skomponuje się z otoczeniem. Mieszkania będą miały powierzchnię od 49,3 do 72 m kw. Ciekawostką jest użytkowe wykorzystanie, w wysokim standardzie, poddasza. Lokatorzy  skorzystają z podziemnego garażu, przeznaczonego dla 11 samochodów. Kolejnych 16 aut  zaparkuje w sąsiedztwie budynków.  

Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość parku, szkoły, przedszkola, sklepów oraz szybki dojazd do autostrady A1.

Warunkiem wynajmu mieszkań przy ul. Dworcowej w Knurowie jest partycypacja w kosztach budowy. Więcej informacji na www.mtbstg.pl

Dodatkowe informacje - osobiście w siedzibie Międzygminnego TBS Sp. z o.o. (Tarnowskie Góry, ul. Towarowa 1) lub telefonicznie: 32 380 90 06, 32 285 28 97.
                                                   Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj