Wczoraj w hali Centrum Kulturalno-Sportowego Łabędź w Gliwicach Łabędach odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa województwa śląskiego w tenisie stołowym strażaków Państwowej Straży Pożarnej oraz mistrzostwa weteranów PSP.  
Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach oraz gliwicka komenda miejska. W grze indywidualnej udział wzięło 44 zawodników, zaś w klasyfikacji drużynowej - 12 zespołów. Weteranów zagrało trzech. Zwycięzców turnieju udekorowali komendanci: śląski wojewódzki - mł. bryg. Jacek Kleszczewski oraz miejski - st. bryg. Janusz Przybylski.

Najlepszym strażakiem turnieju okazał się Jarosław Tomicki, zaś drugi był Dariusz Steuer - obydwaj z komendy PSP w Gliwicach. Za nimi, na miejscach od trzeciego do szóstego, uplasowały się straże pożarne z Żywca oraz Lublińca.  

Gliwiczanie byli tez świetni drużynowo - zajęli miejsce drugie. Zwyciężyła drużyna z Żywca, zaś trzecia była ekipa strażaków z Częstochowy. 

Pierwsze miejsce w mistrzostwach weteranów należało znów do Gliwic: zajął je Rudolf Steuer. Drugi był strażak weteran z Częstochowy, trzeci - z Tarnowskich Gór. 


Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj