Nintendo Switch to zabawka ciesząca się ogromną popularnością nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale również dorosłych. Dobre sklepy z elektroniką oferują szeroki wybór gier na Nintendo Switch. 

Które z nich są najpopularniejsze? W które warto grać? Dowiedz się z artykułu.

  1. Gry sportowe
  2. Gry akcji
  3. Gry w strzelaninę
  4. Mroczne gry-horrory
  5. Gry z bijatykami

Gry sportowe

Bogato wyposażone sklepy, takie jak RTV Euro AGD oferują rozmaite gry na Nintendo Switch. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszą się gry sportowe. Polecanym wyborem jest zwłaszcza FIFA, czyli ogromnie popularna, najsłynniejsza wirtualna piłka nożna. Producent wydaje kolejne wersje gry FIFA każdego roku. Każda z nich wprowadza dla gracza wiele nowości. Przede wszystkim należą do nich usprawnienia związane z rozgrywką, a także wiele nowych opcji. Każda edycja zawiera ponadto zmodyfikowane taktyki, nowe tryby , w tym np. licencjonowane zmagania Ligi Mistrzów. Całość gry jest zawsze wzbogacona komentarzem słynnych komentatorów sportowych, np. Dariusza Szpakowskiego albo Jacka Laskowskiego. Gry te sprawdzą się dla wszystkich miłośników sportu, piłki nożnej, a także gier opartych na rywalizacji drużyn.

Gry akcji

Gry akcji https://www.euro.com.pl/gry-nintendo-switch.bhtmlto natomiast polecany wybór dla osób lubiących wartką fabułę, nietypowe rozwiązania i ciekawą opowieść w grze. Szczególnym zainteresowaniem graczy cieszy się Fire Emblem Warriors. Gra zawiera elementy RPG. Na początku gracz wybiera swoją postać. Każdy z bohaterów ma inny zespół umiejętności i zalet, które dodatkowo można rozbudowywać podczas rozgrywki. Sama gra polega na starciach i walce z rozmaitymi wrogami. W czasie gry liczy się zręczność, zmysł taktyczny, a także szybkość oraz zdolność logicznego myślenia.

Bardzo ciekawą i wciągającą grą z wieloma elementami RPG jest Dark Souls Remastered. To polecany wybór dla osób preferujących wymagającą rozgrywkę. Akcją i niezwykłą grafiką można się delektować w wysokiej rozdzielczości: 720p (tryb przenośny) oraz 1080p (tryb stacjonarny).Gracz ma możliwość wyboru bohatera i rozwijania jego zdolności i cech podczas gry. Postaci przychodzi zmierzyć się z wieloma przeciwnikami, a do dyspozycji ma ona pomagające w starciach zaklęcia magiczne oraz szeroki arsenał rozmaitej broni. Cała gra utrzymana jest w mrocznym, tajemniczym i charakterystycznym klimacie dark fantasy.

Mówiąc o grach akcji i przygodowych, nie sposób przeoczyć tytułu The Legend of Zelda: Breath of the Wild oraz innych wersji przygód sympatycznego Linka. Gra cieszy się ogromną popularnością wśród graczy na całym świecie, w różnym przedziale wiekowym. Wyróżnia się przyjemną dla oka oprawą graficzną, urzekającym, niepowtarzalnym klimatem, opowieścią składającą się z wielu wątków, a także urozmaiconą na wiele sposobów rozgrywką. Wszystkie te cechy i zalety sprawiają, że propozycja ta jest bardzo lubiana i często wybierana przez graczy.

Gry w strzelaninę

Gry ze strzelaninami to polecany wybór dla miłośników stawiających na bardzo dynamiczną fabułę i często brutalną akcję. Do tego rodzaju gier należy DOOM. Jest to pierwszoosobowa strzelanina z bardzo szybkim tempem akcji oraz ciekawym arsenałem. To wszystko sprawia, że propozycja jest bardzo popularna wśród graczy. Likwidacja demonów i innych mrocznych, groźnych stworzeń daje graczowi wiele przyjemności i dobrej zabawy. DOOM to gra zaliczana nie tylko do najlepszych strzelanin, ale również do najlepszych gier na Nintendo Switch w ogóle.

Mroczne gry-horrory

W co grać na Nintendo Switch? Miłośnicy horrorów z pewnością odnajdą się w grze Yomawari The Long Night Collection. Propozycja ta składa się z dwóch rodzajów gier: Yomawari: Midnight Shadows oraz Yomawari: Night Alone. To zestaw, który wywołuje prawdziwy dreszcz emocji oraz prawdziwego strachu. To świetne połączenie dla wielbicieli horrorów, grozy oraz tzw. skradanek. Gracz obserwuje akcję z perspektywy lotu ptaka, co w niczym nie przeszkadza mu we wciągnięciu się w grę. Mroczny, tajemniczy klimat i ciągłe poczucie niepewności sprawiają, że gra jest niezwykle wciągająca. Na uwagę zasługuje też grafika. Jest to grafika kreskówkowa, która na pierwszy rzut oka zdaje się tu nie pasować, jednakże twórcy świetnie wiedzieli, co robią. Dzięki odpowiedniej grze cieni i świateł uzyskali oni bardzo specyficzny klimat dopełniający świetną fabułę.

Gry z bijatykami

Arms to bardzo ciekawa i popularna propozycja dla graczy lubiących bijatyki. Jednakże gra ta nie charakteryzuje się rozlewem krwi i ciężkim klimatem, dzięki czemu stanowi polecany wybór dla młodszych graczy. Cechuje się ona miłą dla oka oprawą graficzną, a także znakomitą, wciągającą akcję. Zróżnicowane areny pełne pułapek gwarantują świetną i urozmaiconą zabawę. Gra pozwala na rywalizację nie tylko przeciwko komputerowym przeciwnikom, ale też ze znajomymi, zarówno online, jak i na ekranie podzielonym.

Szeroki wybór polecanym gier na Nintendo Switch, a także różnych modeli samych konsol znaleźć można w sklepie internetowym https://www.euro.com.pl/konsole-nintendo-switch.bhtml.


Materiały partnera

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj