A K R O B A T Y K A 

Przygodę z akrobatyką zaczynają już maluchy w wieku 3 lat . Dlaczego warto? Z każdym kolejnym miesiącem zajęć zauważasz, że Twoje dziecko potrafi budować relacje z rówieśnikami, umie przyjmować pochwały, ale też radzi sobie z porażkami, ma coraz lepsze poczucie rytmu, jest bardziej zwinne, gibkie, szybkie i wytrwałe w dążeniu do celu. Potem zaskakuje Cię staniem na rękach, gwiazdami, szpagatami, przejściami w przód i tył.
Czy postanowi pójść dalej i związać swoją przyszłość z akrobatyką, a może wybierze inny pokrewny sport – tego jeszcze nie wiesz. Jedno jest pewne – jakąkolwiek drogą nie pójdzie, te umiejętności zawsze mu się przydadzą.  

AK R O B A T Y K A  P O W I E T R Z N A


Czasem zastanawiacie się czy to już ten moment, kiedy powinniście zapisać dziecko na akrobatykę powietrzną? Już podpowiadamy. Jeśli widzisz, że Twoje dziecko ma już opanowane poczucie rytmu, jest zwinne, gibkie, szybkie, potrafi stanąć na rękach, zrobić szpagat, mostek, gwiazdę oraz inne figury akrobatyczne i, co najważniejsze, Twoja pociecha chce pójść dalej i nie ma przeciwwskazań to powinieneś, jako rodzic, pozwolić jej na kolejny etap wtajemniczenia – akrobatykę powietrzną. To widowiskowe układy choreograficzne z wykorzystaniem elementów akrobatycznych wykonywanych na kołach czy szarfach. One niewątpliwie dadzą Twojemu dziecku poczucie swobody i lekkości, sprawiając mu przy tym dużo radości. Zajęcia rozwiną jego umiejętności akrobatyczne oraz gimnastyczne i jeszcze bardziej ukształtują charakter. 

Co to takiego Air Track?

Podczas tych zajęć trenujemy skoki na ścieżce znanej z... parków trampolin. Nasi młodzi uczestnicy rozwijają w ten sposób umiejętności akrobatyczne oraz gimnastyczne. Dają upust swojej energii, wykonując salta w przód i tył, salta machowe, przerzuty w przód i tył, rundaki. Takie akrobacje to marzenie wielu dorosłych, ale to nasi młodzi uczestnicy je spełniają i czerpią z tego mega frajdę. 


W sezonie 2022/2023 zapraszamy na:
 akrobatykę
 akrobatykę z elementami akrobatyki powietrznej
 akrobatykę powietrzną na szarfach i kołach
 Air Track
Zapisy prowadzimy poprzez:
 FB
 formularz kontaktowy https://kre-active.pl/#kontakt
 e-mail: kontakt@kre-active.pl
 telefonicznie: 694-428-391
Jeśli macie pytania to piszcie