25 lutego odbędzie się już po raz VI Bieg Wsparcia dla osób z depresją, który organizuje Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku.

Cel imprezy biegowej jest jeden, zwrócenie uwagi na rozrastający się problem XXI wieku, a mowa o depresji. 23 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Depresją, dlatego by podnieść świadomość oraz wiedzę w tym temacie już od kilku lat organizowany jest Bieg Wsparcia.

Dla każdego

Każdy zainteresowany może wziąć udział w imprezie, niezależnie od wieku. Warto pamiętać, by osoby niepełnoletnie posiadały oświadczenie o stanie zdrowia, które podpisze rodzic lub inny opiekun prawny. Oświadczenie będą dostępne w biurze przed biegiem, które znajduje się w Sali Rycerskiej Zamku w Toszku, (ul. Zamkowa 10) i będzie czynne od godz. 13.30. W wydarzeniu może wziąć udział osoba, która do niedzieli 19.02.2023 r. dokona zgłoszenia telefonicznego lub smsowego pod numerami umieszczonymi na plakacie. W ramach imprezy można wybrać aktywności: bieg na 13 km (start 14.30), bieg na 5 km (start 15.30), marsz 9 km (początek 14.30), marsz 5 km (start 15.30), a także biegi dla dzieci (130m i 400m), które wystartują o 14.45, czy morsowanie od 15.50 w miejscowości Niewiesze, ul. Słoneczna. Udział w biegu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają, że każdy, kto weźmie udział w Biegu, w jakiejkolwiek formie, już jest wygrany.

pcs

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj