W sobotę 14 września o godz. 16.00 po ponad 10 latach przerwy do Gliwic powrócą rozgrywki I ligi tenisa stołowego!  To efekt starań grupy działaczy, którzy dla dobra dyscypliny potrafili wznieść się ponad podziały i w 2018 roku połączyli swoje stowarzyszenia tworząc Gliwicki Klub Tenisa Stołowego, którego działalność ma być nawiązaniem do najlepszych lat  sekcji tenisa stołowego AZS-u Gliwice.

Dzięki skutecznym i przemyślanym działaniom nie tylko udało się uzyskać upragniony awans do I ligi, lecz również przeprowadzić w naszym mieście mistrzostwa Polski seniorek i seniorów,  które przez środowisko zostało przyjęte jako znaczny sukces. Dodatkowo grający trener KTS Gliwice Jarosław Tomicki zdobył na tych zawodach brązowy medal w grze mieszanej.

W sobotę drużyna składająca się wyłączenie z zawodników mieszkających na terenie Gliwic zmierzy się z zespołem lidera I ligi PKS Pegaz Miasto Łańcut Jarosław II. Głodni zwycięstwa po remisie w I kolejce w Bielsku-Białej spotkaniu z tamtejszym BISTS Bielsko-Biała gliwiczanie chcą wygranej.

Obecni w hali kibice mogą liczyć nie tylko na dużą dawkę sportowych emocji, lecz również, na liczne atrakcję, m.in. poczęstunek, losowanie pamiątkowych koszulek oraz rozmowy z zawodnikami.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na stronie internetowej i fanpage’u klubu.

KTS Gliwice zaprasza na mecz, również wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tenisem stołowym. Klub prowadzi szkolenie nie tylko dzieci i młodzieży, lecz również osób dorosłych, oferując treningi zarówno w grupach jak i indywidualnie.

Czy Jarosław Tomicki z ekipą pokonają zespół z Jarosławia? Tego nie wie nikt. Ale jednego możecie być pewni, czeka nas wiele atrakcji i duża dawka sportowych emocji.
 

KTS Gliwice - PKS Pegaz Miasto Łańcut Jarosław II , sobota, 14 września godz. 16.00 hala "Łabędź" ul. Partyzantów

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj