I zaprasza na „Wieczór kawalerski” w reż. Giovanniego Castellanosa, na jedynie dwa, absolutnie wyjątkowe, spektakle – 18 i 19 czerwca o godzinie 19.00.
„Wieczór” to pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, rozgrywająca się w zawrotnym tempie, błyskotliwa komedia pomyłek. Iskrząca dowcipem i ciętymi dialogami doskonała zabawa nawiązująca do klimatu znanego z filmu „Cztery wesela i pogrzeb”. Tyle że bez pogrzebu! Tematem przewodnim oczywiście jest miłość. Grają: Karolina Olga Burek (Rachel, panna młoda), Mariusz Galilejczyk (Bill, pan młody), Aleksandra Maj (Daphne, matka panny młodej), Dominika Majewska/Alina Czyżewska* (Judy, dziewczyna), Małgorzata Pauka* (Julie, pokojówka), Maciej Piasny/Michał Wolny (Tom, drużba), Krzysztof Prałat/Łukasz Kucharzewski (Dupont, kierownik hotelu).

– Ostatni sezon możemy śmiało określić jako dramatyczny. Pierwsze miesiące dały nam sukcesy premierowe – od komedii „Plotka”, przez sądowy thriller „Dwunastu gniewnych ludzi”, kabaretowy koncert „Tuwim dla dorosłych”, aż po autorski spektakl Agaty Biziuk „Wpuść mnie”, którego niepokojący, postapokaliptyczny charakter niedługo potem stał się pandemiczną rzeczywistością. Covid wyrwał nas z galopu twórczego i frekwencyjnego, usadzając na czterech literach na dobre kilkanaście tygodni. Teraz próbujemy wrócić do formy, ale z rozwagą. Obowiązuje nas specjalny reżim sanitarny – szczegółowe informacje są dostępne na stronie teatru i będą na bieżąco aktualizowane. Przed wizytą bardzo prosimy o zapoznanie się z wszystkimi obowiązującymi nas, ludzi teatru, zasadami oraz ich przestrzeganie – mówi Grzegorz Krawczyk, dyrektor TMG. 

Bilety będą dostępne online na stronie www.teatr.gliwice.pl (teatr szczególnie namawia do tej formy zakupu) oraz w kasie kina Bajka (ul. Dolnych Wałów 3) w godzinach od 10.00 do 18.00, od wtorku do piątku (w weekendy nieczynne). Kasa w siedzibie teatru przy Nowym Świecie pozostaje nieczynna. 

Zakupione bilety elektroniczne wystarczy pokazać bileterom przy wejściu do teatru na ekranie telefonu. 

* aktorzy gościnni

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj