Bardzo bogaty repertuar szykuje na początek grudnia zabrzański Dom Muzyki i Tańca. Pojawią się w nim największe gwiazdy i największy gwiazdor, czyli Mikołaj. Ada Biedrzyńska, Artur Dziurman, Michał Milowicz i Mikołaj Krawczyk (w spektaklu) oraz Ania Karwan i bracia Golce (podczas koncertów) zapewnią ożywczą dawkę rozrywki w przedświątecznej gonitwie.

Już 6 grudnia w DMiT pojawi się nie kto inny, jak Mikołaj i… jego Cyrk. Podczas mikołajkowego show każde dziecko poznać będzie mogło tajemnice fabryki prezentów, poczty Mikołaja, a także przekonać się, że magia świąt naprawdę istnieje! Po przedstawieniu dzieci będą mogły otrzymać od Mikołaja prezent (przekazany mu wcześniej przez elfa-rodzica). Więcej szczegółów dotyczących zasad wręczania i przekazywania prezentów oraz informacje o listach do Mikołaja można znaleźć na stronie Domu Muzyki i Tańca.

Dzień później, 7 grudnia radość zagości w sercach dorosłych widzów DMiT, za sprawą spektaklu „Kobieta Idealna”. Komediowy popis aktorski, w którym wezmą udział między innymi Michał Milowicz, Adrianna Biedrzyńska, Artur Dziurman oraz Mikołaj Krawczyk, z pewnością przypadnie do gustu każdemu widzowi. Bilety na wydarzenie zakupić można w kasie DMiT, w której trwa promocja na drugi bilet gratis.

8 grudnia przyjdzie czas na pierwszy z koncertów. Sceną zawładnie Ania Karwan, występująca w Zabrzu w ramach trasy koncertowej „Swobodnie” 2022. Usłszeć będzie można m.in. nowe kompozycje, takie jak „Swobodnie” czy „Papierosy”. Bilety na to wydarzenie zakupić można w promocyjnej cenie tylko w kasach DMiT w Zabrzu.

I w końcu 9 grudnia – góralska uczta muzyczna w wykonaniu Golec uOrkiestra. Tego rodzeństwa nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba. Od godziny 19.00 w DMiT w Zabrzu zapanuje bożonarodzeniowy klimat, dzięki niezwykłemu, świątecznemu programowi zespołu! Kolędy z najnowszego projektu „Kolędowanie z Janem Pawłem II” każdego wprowadzą w niezwykłą, rodzinnie - świąteczną atmosferę i pozwolą poczuć zarówno starszym, jak i najmłodszym nadchodzącą magię świąt! Bilety na to wydarzenie dostępne są w promocyjnej cenie w kasach DMIT – do zakupionego biletu, drugi otrzyma się gratis!

Więcej informacji o wydarzeniach i biletach uzyskać można na stronie www.dmit.com.pl.

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj