Akademia WSB, 3. niepubliczna uczelnia w Polsce, działa już w Gliwicach. To znaczący krok, umożliwiający jeszcze większej liczbie studentów dostęp do bogatych możliwości edukacyjnych i kariery zawodowej.

Siedziba główna Akademii WSB znajduje się w Dąbrowie Górniczej, jednak poza nią uczelnia funkcjonuje już w 6 innych miastach: Krakowie, Cieszynie, Żywcu i Olkuszu, a od niedawna w Tychach oraz właśnie w Gliwicach – w budynku Cechowni Gliwickiego Centrum Naukowo-Technologicznego, przy ul. Bojkowskiej.

Bogata oferta edukacyjna i elastyczne podejście do kształcenia

Akademia WSB to 3. w Polsce i 1. na Śląsku uczelnia niepubliczna, według rankingu "Perspektywy 2023". Oferuje różnorodne ścieżki edukacyjne, w tym studia I i II stopnia, podyplomowe i MBA, studia dualne oraz opcję nauki online. Dostępnych jest ponad 160 specjalności na 26 kierunkach, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Studenci mogą wybierać spośród wielu dziedzin, takich jak Prawo, Bezpieczeństwo narodowe, Fizjoterapia, Kosmetologia, Ratownictwo medyczne, Filologia angielska czy Pedagogika. Studenci mają możliwość wyboru formy nauki, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. Akademia WSB oferuje studia stacjonarne, hybrydowe oraz online.

Studia, praca i wsparcie finansowe

Dla wielu studentów ważne jest łączenie nauki z pracą zawodową. To dlatego Akademia WSB wprowadziła unikalny model kształcenia praktycznego, pod hasłem "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz". To rozwiązanie, które pozwala na równoczesne zdobywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej, przy jednoczesnym dopasowaniu do aktualnych potrzeb rynku pracy.

Cieszymy się, że od teraz nasza oferta dostępna jest także w Gliwicach. Naszym Studentom oferujemy różnego rodzaju stypendia: naukowe, sportowe czy socjalne. Chcemy docenić ich wysiłek i zaangażowanie, motywując do dalszego rozwoju i osiągania wybitnych wyników – mówi prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Akademii WSB, podkreślając zaangażowanie uczelni w rozwijanie potencjału swoich studentów.

Współpraca z biznesem i certyfikowane szkolenia

Akademia WSB ściśle współpracuje z różnymi, znanymi przedsiębiorstwami, takimi jak Microsoft, Fujitsu, Kotrak, Sopra Steria, Keywords Studios, Rockwell Automation, Huawei, Raben, Gruber Logistics, Flexsim Intermarium. To oznacza, że studenci mają bezpośredni kontakt z praktykami w realnym środowisku biznesowym, co ułatwia im zdobywanie kierunkowego doświadczenia zawodowego. Uczelnia oferuje również szeroką gamę bezpłatnych warsztatów, certyfikowanych kursów i szkoleń. Te dodatkowe umiejętności pomagają wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy i stanowią cenny dodatek do tradycyjnej edukacji.


 

Jak skorzystać z oferty Akademii WSB w Gliwicach?

Jeśli jesteś zainteresowany/a studiami w Akademii WSB w Gliwicach, możesz odwiedzić stronę internetową uczelni pod adresem www.wsb.edu.pl/gliwice lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 32 262 28 05 lub mailem: rekrutacja@wsb.edu.pl. Specjaliści z Działu Rekrutacji chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i przedstawią dostępne kierunki studiów.

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj