Adriana Urgacz-Kuźniak poleca:

U naszych sąsiadów, w Zabrzu, od lat prężnie działa Studio Maciej. Nie tylko działa, ale rozwija się i rozrasta, nieustannie poszerzając swoją ofertę nie tylko o nowe zajęcia dla dzieci, ale także o kolejne kategorie wiekowe. Powiedzieć, że zajmuje się kompleksowym rozwojem dzieci – od niemowlęcia (zajęcia z rodzicami), poprzez dzieci do lat 3 i kolejne kategorie aż do nastolatków – to powiedzieć za mało, bowiem Studio Maciej ma propozycje także dla dorosłych. Są to zajęcia dla przyszłych mam, dla obecnych mam a także dla wszystkich miłośników energicznej Zumby. Bez wątpienia, żadna z kategorii wiekowych nie może się w Studiu Maciej nudzić.

To, co mnie urzekło najmocniej, to zajęcia dla zazwyczaj najbardziej pomijanej, trudnej pod wieloma względami grupy nastolatków. To prawda, że część z nich spełnia się  w grupach artystycznych, ale znalazło się coś także dla tych, którzy zaczynają dorastać do poważnego myślenia o swojej przyszłości. To Roczny program rozwoju osobistego nastolatka. W programie tego ciekawego projektu znalazły się m.in. zajęcia dotyczące efektywnego zarządzania czasem, nauka stawiania czoła problemom, emocje i uczucia, seksualność, zagadnienia z dziedziny finansów i wiele innych. Rzetelna wiedza ma zostać przedstawiona przez specjalistów, a grupy opierać się mają na poczuciu zaufania do rówieśników i prowadzących. Dla mnie – naprawdę bomba


Lista zajęć w Studiu Maciej:
- Melonutki (0-1 lat)
- Szkraby (1-3 lat)
- Judo
- Plastyka
- Ceramika
- Zajęcia wokalne
- Taniec współczesny
- Hip-hop
- Zumba
- Jazz
- Rytmika
- Laboratorium dr Łodygi
- Akrobatyka


Warto dodać, że Studio Maciej, ze względu na rozwój i poszerzenie oferty, zmieniło swoją lokalizację. Od kwietnia można je znaleźć pod adresem: Zabrze, Staromiejska 72.
Więcej informacji uzyskacie na stronie: www.studiomaciej.pl.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj