Data dodania:
2020-09-02
Pandemia wciąż paraliżuje naszą rzeczywistość. Przekonał się o tym AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. W miniony weekend w hali przy ul. Kaszubskiej miał się odbyć międzynarodowy turniej w siatkówce kobiet z udziałem dwóch polskich i dwóch czeskich drużyn.

