Data dodania:
2020-09-23
Na początku poprzedniego tygodnia, dwa dni przed pucharową potyczką z TSV Hartberg, jak grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość, że u dwóch osób w zespole Piasta badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 dały wynik pozytywny. Okazało się, że jednym z zarażonych jest trener Waldemar Fornalik. Natychmiast został odizolowany od drużyny, a w meczu z Austriakami niebiesko-czerwonych poprowadził jego brat Tomasz Fornalik.

