Kolarze Grupy Kolarskiej Gliwice sezon wyścigowy rozpoczęli w Orzeszu, gdzie udali się wprost po zakończonym zgrupowaniu treningowym. Mimo że w ostatnich dniach zdobywali kolejne beskidzkie przełęcze, ciężko pracując nad budową siły, to starczyło werwy i zapału do ścigania.

