Data dodania:
2020-07-03
Jeden punkt w dwóch ostatnich meczach to bilans piłkarzy Piasta w rundzie finałowej PKO Ekstraklasy. Najpierw gliwiczanie pojechali do Gdańska, by po raz kolejny w tym sezonie rywalizować z Lechią. Mimo wielu dogodnych sytuacji niebiesko-czerwoni ponownie ulegli gospodarzom 0:1. – To jest dla nas zaczarowany stadion – powiedział po spotkaniu trener Waldemar Fornalik.
W minioną sobotę Piast zmierzył się w Warszawie z Legią. Mimo gry w dziesiątkę od 55. minuty (sędzia wyrzucił z boiska Bartosza Rymaniaka), wywiózł z Łazienkowskiej cenny punkt.

