W ostatnich latach osiedla spójne architektonicznie zyskują na popularności.
Na Zachodzie jest to rozwiązanie znane i stosowane od lat, ale trend ten jest zauważalny również w wielu polskich miastach. Koncept takich osiedli polega na tym, że wszystko wokół osiedla tworzy harmonijną i spójną przestrzeń. To bardzo dobre rozwiązanie pod względem estetycznym - otoczenie osiedla zyskuje na atrakcyjności, prezentując się przy tym bardzo nowocześnie i elegancko.

W przyjemnym otoczeniu lepiej się mieszka, ale estetyka nie jest jedyną zaletą takich osiedli. Gdy osiedle jest spójne architektonicznie, na całym jego terenie mieszkańcy czują się jak w domu, co doskonale wpływa na poczucie wspólnoty.

Domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej z roku na rok są wyborem, który zyskuje na popularności. Nic w tym dziwnego - stanowią praktyczne rozwiązanie, które jest równocześnie doskonałą alternatywą dla mieszkań w blokach. Ich ceny nie są tak wysokie, jak ceny domów wolnostojących, a przy tym dają wiele dodatkowych możliwości. Ponadto charakteryzują się stosunkowo niskimi kosztami utrzymania. Warto dodać, że domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej to dostęp aż do trzech kondygnacji (parter, piętro i poddasze), a osoby ceniące wypoczynek na świeżym powietrzu dodatkowo cieszy własna przestrzeń w przydomowym ogrodzie.

W Gliwicach i okolicy prym w budowie osiedli spójnych architektonicznie wiedzie deweloper Dom100eu. Zainteresowanych ofertą domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej zapraszamy na stronę www.dom100.eu Wszystkim, którzy podejmą decyzję o zakupie domu do końca stycznia 2021 roku, deweloper oferuje dodatkowy rabat w postaci aktu notarialnego za 1 zł.

Materiały partnera

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj