Porażką 0:3 zakończyły tegoroczny sezon w I lidze siatkarki AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.
Akademiczki uległy u siebie UKS Jedynce Tarnów i rundę zasadniczą zakończyły na 10. pozycji. Mecz z Tarnowem miał jednostronny przebieg. Od początku pierwszego seta prowadziły przyjezdne. Gliwiczanki dopiero w końcówce zerwały się do ataków, pogoń okazała się mocno spóźniona. Przegrały 21:25. W drugim secie obraz gry nie uległ zmianie, stroną dyktującą warunki gry były rywalki, które zwyciężyły 25:15. W trzecim secie gliwiczanki poprawiły przyjęcie i przez co wynik do stanu 17:17 oscylował wokół remisu. Potem jednak odskoczyły tarnowianki i wygrały 25:22, a cały mecz 3:0.

AZS: Napalkova, Jakóbiak, Skowron, Nudha, Cygan, Skiba, Szmigielska (libero) oraz Wilczek i Wałek.