Kochamy ogrody. To miejsca, w których można obcować z naturą na własnych warunkach. Można ją kształtować, komponować i pielęgnować. Ogród nas koi i udziela schronienia „w żarze epoki”. Na ogród każdy ma własny pomysł. Teraz macie szansę, aby poddać go pod ocenę i zdobyć naprawdę cenne nagrody.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich właścicieli i gospodarzy ogrodów – z Gliwic i powiatu gliwickiego. Czekamy na zdjęcia ogródków działkowych, przydomowych i społecznych. Takich, które zdominowała roślinność i takich, które są miejscem rodzinnej rekreacji lub zachwycają małą architekturą. Zmierzyć się ze sobą mogą stare ogrody z historią i takie, które założone zostały stosunkowo niedawno. Mogą w nich rosnąć warzywa i kwiaty, ale mogą także królować drzewa lub ścielić się iście angielski trawnik.

Co można zyskać ? Uznanie internautów i… całkiem pokaźne środki na ogrodnicze sprawunki. Co tydzień internauci wybierać będą „Ogród Tygodnia”, a jego właściciel otrzyma voucher na zakupy do sklepu naszego sponsora, firmy Leroy Merlin, opiewający na kwotę 400 zł. We wrześniu jury złożone z przedstawicieli redakcji Nowin Gliwickich i przedstawicieli sponsora wybierze „Najpiękniejszy Ogród Gliwic”, który nagrodzony zostanie – do wyboru – voucherem na kwotę 1000 zł, lub jedną z prezentowanych nagród. Zaznaczamy przy tym, że są to zdjęcia poglądowe.

Osoby, które chcą wziąć udział w naszej zabawie, muszą wysłać zdjęcie swojego ogrodu na adres ada@nowiny.gliwice.pl, wpisując w tytule maila „Najpiękniejszy Ogród”. Do maila, oprócz fotografii, należy załączyć wypełnione krótkie oświadczenie, które znaleźć można na stronie www.nowiny.gliwice.pl pod tym artykułem. Zdjęcia ogrodów nadsyłać można w okresie od 20 lipca 2022 r. do 22 sierpnia 2022 r. Co wtorek, od 26 lipca do 23 sierpnia 2022 roku opublikujemy na naszym fanpage’u nadesłane w danym tygodniu zdjęcia. O tym, kto zostanie właścicielem „Ogrodu Tygodnia” i otrzyma voucher na zakupy, zadecydują internauci ilością polubień i reakcji.

 


Do wygrania: 5 x voucher o wartości 400 zł, 1 x voucher o wartości 1000 zł - na zakupy w sklepie Leroy Merlin, który jest sponsorem naszego konkursu

 

31 sierpnia, na łamach Nowin Gliwickich, przedstawimy zwycięzcę wybranego przez nasze jury.
Oczywiście, w konkursie mogą wziąć udział jedynie pełnoletni gospodarze ogrodów, a przesyłając nam zdjęcie (Uwaga! Tylko jedno!), dają nam prawo do jego publikacji w mediach społecznościowych i w papierowym wydaniu Nowin Gliwickich.

Nie wykluczamy, że odwiedzimy niektóre ogrody - z zachwytu, ciekawości a także z chęci potwierdzenia, że znajdują się w Gliwicach lub powiecie i są własnością osoby, która zgłosiła ich zdjęcie do konkursu. Mamy nadzieję, że zabawa przypadnie Wam do gustu i zechcecie się z nami podzielić swoim małym, zielonym światem.
 Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Waszych ogrodów. A jeśli należą do osób, które nie korzystają na co dzień z dobrodziejstw Internetu, liczymy na to, że pomożecie im pochwalić się wszem i wobec efektami ich niejednokrotnie ciężkiej, ale jakże owocnej pracy.

Adriana Urgacz-Kuźniak

 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy

Pliki do pobrania

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj