Co to była za niedziela! Pełna dziecięcej radości, gier, zabaw i atrakcji. W świetnej atmosferze i przy pięknej pogodzie bawiliśmy się wspólnie cały dzień.
Rodzinne Igrzyska Sportowe przyciągnęły w minioną niedzielę tłumy na plac główny przed Areną Gliwice. Nie brakowało emocji sportowych – w tym koszykówki, piłki nożnej, sportów walki czy niedzielnego hitu: zawodów na strzelnicy. Oprócz tego gliwiczanie chętnie korzystali z atrakcji związanych z bezpieczeństwem, przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Były pokazy ratownictwa czy miasteczko ruchu drogowego, gdzie chętni zdawali na kartę rowerową. A na deser – co godzinę – festiwal kolorów, z proszkami holi w roli głównej. Działo się!

Dlatego ważne, by podkreślić duże zaangażowanie przy organizacji wydarzenia policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach ze szczególnym uwzględnieniem Wydziału Ruchu Drogowego, strażaków Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach, medyków Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego oraz firmy Tetrafox czy pracownikom Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Moc atrakcji dla dzieci zapewniała Animatolka, a nagrody dla uczestników zmagań sportowych ufundowała firma HH Poland. 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj