Wielkie przeszklone okno, w zależności od pory roku i dnia, roztacza przed gośćmi coraz to inny widok – dla restauracji to wręcz wymarzone położenie: klienci Restauracji Park Szwajcaria nie nudzą się, a po dobrym obiedzie, mogą, na wiele sposobów, skorzystać z parkowych atrakcji.

Obiekt ma wprawdzie nowoczesny wygląd, ale to efekt przeprowadzonej w 2016 roku renowacji. Z otoczenia wyróżnia go biała elewacja, a do dyspozycji gości są dwie sale: dzienna – z przeszklonym oknem i wyjściem na taras – oraz bankietowa. Z obu może korzystać 150 osób. Na piętrze 10 komfortowo urządzonych, jedno- i dwuosobowych pokoi z łazienkami, kabiną prysznicową, telewizorem, bezpłatną siecią Wi-Fi.

Goście mogą też korzystać z uroków dużego, nowocześnie urządzonego tarasu wraz z terenem zielonym, przylegającym bezpośrednio do malowniczego parku o znakomitej infrastrukturze – z trasą rowerową i ścieżkami do biegania. A już na wiosnę przy restauracji pojawią się stojaki na rowery oraz plac zabaw. Restauracja Park Szwajcaria proponuje zróżnicowaną kuchnię śląsko-polską z elementami dań kuchni szwajcarskiej, a oferta jest na bieżąco wzbogacana o potrawy regionalne, dostosowane do pory roku.


Obiekt został kompleksowo przygotowany do organizacji i obsługi wszelkiego rodzaju szkoleń biznesowych, konferencji, wesel, spotkań rodzinnych, bali i zabaw. Jak podkreśla właściciel, duża elastyczność w aranżacji przestrzeni oraz wyposażenie w niezależny system nagłośnienia, sprzęt multimedialny, a także bezpłatny dostęp do internetu pozwalają zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Atutem miejsca jest również monitorowany parking dla gości oraz lokalizacja: z centrum można dojechać tu bardzo szybko, w bezpośrednim  sąsiedztwie znajdują się  DK88 i DTŚ.

Restauracja Park Szwajcaria
ul. Łabędzka 4F
44-100 Gliwice

Telefon:
693 078 517
restauracja-szwajcaria@wp.pl
www.restauracjaparkszwajcaria.pl 

PROMOCJA 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj