Arena Gliwice to jeden z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce i Europie. Podczas swojej ponadrocznej działalności z powodzeniem gościła gwiazdy sportu, muzyki i wielkich widowisk rozrywkowych. Liczba wydarzeń już przekroczyła 160, a kolejne, zarówno w 2020, jak i jeszcze 2019 roku, czekają na ogłoszenie. 
   
 Jednak to nie jedyne przeznaczenie tego miejsca. Oprócz wydarzeń skupiających tysiące widzów, Arena idealnie nadaje się do organizacji wydarzeń okolicznościowych - wszystko dzięki funkcjonalnym salom, przeznaczonym specjalnie do takich celów. A obecność chociażby przestrzeni restauracyjnych jedynie potwierdza fakt, że Arena Gliwice to miejsce nie tylko wielkich wydarzeń, ale i pozytywnych emocji podczas imprez biznesowych oraz okolicznościowych, na przykład tych o charakterze rodzinnym. 

Gwarantem udanej imprezy w Arenie jest Scena Smaków, nowa kulinarna firma na mapie Gliwic i Śląska, łącząca doświadczenie w branży z oryginalnym podejściem do gotowania i eksponowania posiłków.    

Restauracja/Catering Scena Smaków to przede wszystkim wyjątkowy smak najwyższej jakości produktów. Zespół kucharzy, ze współpracującymi ze Sceną  kreatorami i doradcami w tej branży, Julienem Sacherem i Jarosławem Śliwką (uczestnikami programu MasterChef i Top Chef), wspina się na wyżyny pomysłowości, by zaskoczyć gości kulinarnymi doznaniami. Serwowane posiłki pozwolą na zaspokojenie najbardziej wyrafinowanego podniebienia. Do tej pory o wyjątkowości pracy załogi mogli przekonać się przede wszystkim goście organizowanych w Arenie Gliwice eventów i klienci zamawiający catering. Teraz to się zmieni. 

- Obiekt przy ul. Akademickiej 50, o czym może niewiele osób wie, wyposażony jest w przestrzeń idealnie nadającą się do organizacji imprez okolicznościowych - mówi Agnieszka Kurzeja-Wesoły, szefowa Sceny Smaków. - Do dyspozycji gości są sale konferencyjne, które w dowolny sposób można konfigurować. Mamy też znakomicie wyposażone zaplecze kuchenne. Jesteśmy w stanie zorganizować kameralne spotkanie na kilka osób i studniówkę dla kilkuset uczestników. Polecamy organizację chrzcin, komunii, wesel, urodzin, ale też konferencji, szkoleń, bankietów czy świątecznych spotkań firmowych. Oprócz wybornej kuchni i dbałości o szczegóły, które mają podkreślać wyjątkowość imprezy, naszym atutem są przystępne ceny, łatwy dojazd i przestronny parking przed Areną. Na nim w pogodny dzień możemy na przykład organizować atrakcje dla dzieci podczas przyjęcia komunijnego. Zachęcam do kontaktu ze mną. Telefonicznie 535 661 535 lub maliowo: akurzeja@scena-smaków.pl Chętnie odpowiem na każde pytanie.

PROMOCJA

Galeria

wstecz

Komentarze (2) Skomentuj

  • Promocja na wesoło 2019-09-27 12:57:54
    W 2015 firma RESTAURACJE Agnieszka Kurzeja-Wesoły wygrała przeterg na kwotę 28 044,90 PLN. Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach. Wątpliwe, żeby na potrzeby OPS gotowali wymienieni kucharze. Nie ma informacji czy firma lokal w Hali Arena zdobyła w przetargu. Firma już 2 lata nie spłaca zobowiązania na kwotę blisko 3.100 zł co jest odnotowane w rejestrze długów.
  • Atomówka 2019-09-29 14:23:16
    Super mamy tam niedługo imprezę firmową organizowana przez agencję Maestro http://www.megashow.pl mam nadzieję na miłe akcenty kulinarne.