Po dłuższej nieobecności na scenę wraca Młodzieżowy Teatr Carpe Diem. Spektakle spod tego szyldu zawsze nosiły pieczątkę najwyższej jakości, były wyczekiwane przez publiczność i przyjmowane z aplauzem. Nie inaczej było z premierowym przedstawieniem po przerwie – „Tęsknota Cafe”.
Sala wypełniona po brzegi, artyści przygotowani, wszystko zapięte na ostatni guzik. Wreszcie reżyser Agnieszka Nalepka daje sygnał, kurtyna się rozsuwa, publiczność wstrzymuje oddech i na scenie miejskiego domu kultury pojawiają się Oni. Parę kwadransów później artyści schodzą pośród huraganu oklasków. Carpe Diem powróciło 10 listopada w wielkim stylu. 

„Tęsknota Cafe” to opowieść o nostalgii, ludzkich marzeniach za kimś i smutku po kimś, to muzyczna i słowna podróż do miejsc, do których chcielibyśmy wrócić, ale i tych bolesnych, o których najlepiej zapomnieć. 

Nad wokalnym przygotowaniem aktorów czuwał niezmiennie Adam Wójcik. Sprawowanie roli burmistrza nie przeszkodziło mu w powrocie do roli trenera młodych artystów. Aranże przygotował Marek Jagucki, za całość odpowiadała Agnieszka Nalepka. Przecieki zza kulis mówią o obietnicy reżyserki, że na kolejny spektakl nie trzeba będzie już tak długo czekać.

(pik)

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj