Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Wyższe kwalifikacje – to się opłaca!".
Projekt jest skierowany do 72 osób, które zainteresowane są zdobyciem kwalifikacji i doświadczenia w zawodzie samodzielnego księgowego. 

Kwalifikowane będą osoby: po 30 roku życia, zamieszkujące/pracujące na terenie Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego na terenie Obszaru Strategicznej Interwencji, bezrobotne lub bierne zawodowo oraz zatrudnione na umowach krótkoterminowych oraz pracujące w ramach umów cywilno-prawnych, których miesięczne zarobki nie przekraczają wysokości minimalnego wynagrodzenia. 

Dla wszystkich uczestników/czek zaplanowano certyfikowany kurs rachunkowości od podstaw (I stopień) oraz certyfikowany kurs rachunkowości dla średniozaawansowanych (II stopień) zakończone egzaminem potwierdzającym kwalifikacje oraz 3 miesięczne staże zawodowe. 

Podczas szkoleń organizator zapewnia stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie NNW, materiały dydaktyczne, catering. 

Natomiast podczas staży: stypendium stażowe, badanie lekarskie, zwrot kosztów dojazdu, wsparcie opiekuna stażysty. 

Nabór dokumentów zgłoszeniowych do pierwszej edycji szkoleń będzie trwał w dniach od 22 lutego do 22 marca 2021 r. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu na stronie internetowej gapr.pl 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj