Współczesny świat oraz podążanie za karierą i bogactwem sprawiają, że coraz mniej czasu mamy na poznawanie nowych osób. Przez to wiele osób czuje się samotnych i niespełnionych pod kątem miłosnym. Świetnym rozwiązaniem i sposobem na nowe znajomości i poszukiwania "drugiej połówki" jest speed dating. Czym dokładnie jest i jakie ma zalety?

Czym są szybkie randki?

W dosłownym tłumaczeniu speed dating to nic innego jak szybie randki. Imprezy takie organizowane są przez MiniRandki.pl, a udział w nich pozwala na poznanie wielu osób w naprawdę krótkim czasie. Są to spotkania organizowane dla singli, trwające przeważnie około 1,5 -2 godzin. W tym czasie dochodzi do kilkunastu rozmów, z czego każda trwa zaledwie 5 minut. Każda zakończona konwersacja rozpoczyna kolejną i schemat się powtarza. Po tak przeprowadzonych szybkich randkach możemy zadecydować, czy chcemy kontynuować znajomość z daną osobą. Jeśli obie strony wyrażą chęci to wówczas przekazywane są im ich dane kontaktowe.

speed dating

Jakie są zalety speed datingu?

Tego typu imprezy dla singli niosą za sobą szereg zalet. Nawet sceptycznie nastawione osoby z pewnością zauważą plusy takiego rozwiązania:

  1. Wysoka skuteczność szybkich randek jest jednym z najważniejszych powodów, dla których dobrze jest chociaż spróbować. Spotykane przez nas osoby mają przede wszystkim taki sam cel - chcą poznać drugą osobę, a być może nawet miłość. W większości przypadków są to osoby, które nie szukają zabawy, tylko poważnego związku. Ponadto samo dopasowywanie singli przebiega w bardzo przemyślany sposób. Dane kontaktowe przekazuje się dopiero po wyrażeniu chęci z obu stron.
  2. Dobra zabawa i przyjemna atmosfera są również przekonywującymi argumentami. Lekki i niezobowiązujący charakter spotkań dla singli sprawia, że praktycznie każdy się na nich odnajdzie. Zarówno osoba, która jest duszą towarzystwa, jak i osoby nieco bardziej wycofane w życiu towarzyskim. To świetna forma spędzenia wolnego czasu, która być może przyniesie szereg zmian w naszym życiu.
  3. Oszczędność czasu to z założenia argument, którymi kierują się single podczas szybkich randek. Dzięki natychmiastowemu efektowi, poświęcając niecałe 2 godziny na spotkanie jesteśmy w stanie spotkać interesujących nas innych singli, którzy również będą zaciekawieni naszą osobą.

Dowiedz się więcej o speed datingu, przeczytaj opinie uczestników i zapisz się na imprezę dla Twojej grupy wiekowej w Twoim mieście!

Materiał partnera

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj