Wczoraj w Gliwicach na skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i Dolnych Wałów doszło do poważnego wypadku, w którym zderzyły się skuter i samochód osobowy. Kierujący motorowerem 26-latek doznał bardzo poważnych obrażeń ciała, został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do jednego ze śląskich szpitali.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.00. W bok toyoty yaris prowadzonej przez 40-letnią gliwiczankę, uderzył, jadący od strony rynku w stronę dworca, skuter, kierowany przez 26-letniego gliwiczanina. Na pomoc rannemu ruszyli natychmiast, znajdujący się w pobliżu, policjant pionu kryminalnego z  Komisariatu I Policji w Gliwicach oraz lekarka.

Na miejsce przyjechały wszystkie służby, w tym śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który zabrał ciężko rannego młodego człowieka do szpitala. Okoliczności tego wypadku, kto zawinił i w jakim stopniu, będą badane w trakcie dochodzenia wszczętego w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach. 

Źródło: KMP Gliwice

wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • Piotr 2021-02-10 09:11:52
    “ uderzył, jadący od strony rynku w stronę dworca, skuter” - to wiele raczej wyjaśnia, tam jest jednokierunkowa i skuter jechał pod prąd.