Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy, Centrum Informatyczne i Biuro Zakupów ZF uruchomiły w marcu działalność w nowej lokalizacji, jaką jest nowoczesny biurowiec przy ulicy Portowej w Gliwicach. Przewidziano w nim miejsca pracy dla 40 informatyków i 40 kupców.


Centrum Informatyczne ZF rozpoczęło oficjalnie swoją działalność 1 lipca 2016 r., skupia specjalistów z branży IT i  działa na poziomie globalnym. 
Jednostka ta koncentruje swój rozwój na kilku nowoczesnych i prestiżowych technologiach oraz obszarach: System SAP, Infrastruktura Informatyczna, Systemy Inżynieryjne i Bezpieczeństwo Informatyczne.

Dotychczas, w głównej siedzibie Centrum w Częstochowie, zatrudnienie znalazło 200 osób.

Centrum Informatyczne oferuje pracę administratorom systemów, programistom,  analitykom biznesowym oraz menedżerom projektów. Zapewnia możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, kontakt z nowymi technologiami oraz interesującymi projektami.
Oprócz stanowisk specjalistycznych, kieruje swoją ofertę do osób stawiających pierwsze kroki w profesjonalnym środowisku IT. Firma, w ramach programu stażowego IT Young Talents Development Program, daje możliwość pracy studentom i absolwentom informatyki, automatyki, matematyki czy fizyki. 

Centrum informatyczne ZF jest innowacyjną organizacją skupiającą ludzi o różnych kompetencjach i kwalifikacjach. Czynnikami wyróżniającymi jednostkę są kultura pracy Agile, dostęp do najnowszych technologii, wpływ każdego pracownika na rozwój Centrum w skali światowej, udział  w zespołach DevOps-owych.

Nowe miejsca pracy kuszą również szkoleniami zawodowymi, rozbudowanym pakietem socjalnym, w tym dodatkami relokacyjnymi, systemem kafeteryjnym MyBenefit czy prywatną opieką medyczną. 

W związku z dynamicznym rozwojem cały czas prowadzone są kolejne projekty rekrutacyjne. Więcej informacji na temat rekrutacji do Centrum Informatycznego można uzyskać, pisząc na adres zf.it@zf.com lub odwiedzając stronę http://zf.com/careers. 

Globalne Biuro Zakupów w swoich szeregach posiada najlepszych specjalistów  odpowiedzialnych za budowanie strategii zaopatrzenia dla plantów  produkcyjnych  ZF na całym świecie, a także zapewnienie globalnej i zrównoważonej przewagi konkurencyjnej dla koncernu. Obecnie zatrudnia 140 osób w Polsce, z czego część w siedzibie  firmy w Częstochowie, a także oddziale warszawskim.

Pracę znajdą tu m.in. kupcy oraz inżynierowie kosztów, również studenci oraz absolwenci. Firma ceni zaangażowanie w realizowane projekty i jednocześnie daje szanse rozwoju. Od kilku lat oferuje płatny program stażowy, będący świetnym startem na początku kariery dla tych, którzy dopiero zdobywają doświadczenie w obszarze zakupów.

Osoby, które zdecydują się  aplikować na stanowiska w Globalnym Biurze Zakupów, mogą liczyć na udział w międzynarodowych projektach oraz podnoszenie swoich kwalifikacji podczas szkoleń zawodowych, a także świetną atmosferę w pracy.  Firma oferuje pakiet benefitów - dodatki relokacyjne, pakiety socjalne, prywatną opiekę medyczną oraz MyBenefit. Aby stać się częścią naszego zespołu, wystarczy wysłać CV na adres  rekrutacja.trw@trw.com.

Materiał prasowy partnera
                                                  

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj