Wiele osób boryka się z przeróżnymi wyzwaniami prawnymi i finansowymi, które powinni skonsultować ze specjalistą, jednak często tego nie robi.
Odkładają ważne tematy z uwagi na brak czasu, często mają również obawy przed spotkaniem z prawnikiem ze względu na trudny prawniczy język i niewiadome koszty. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim takim osobom. Dlatego przez cały tydzień od 8 do 15 kwietnia, mogą one skorzystać z porady prawnej całkowicie za darmo. Jesteśmy świadomi tego, że każdy człowiek i każda sprawa jest inna, dlatego do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie. Z tego względu osoby, które się do nas zgłoszą, będą miały okazję porozmawiać z doradcą prawno-finansowym, który prostym językiem wytłumaczy wątpliwości, a także będzie nadzorował cały proces współpracy z prawnikiem, wyspecjalizowanym w danej dziedzinie. Spotkania odbywają się bezpośrednio w naszym biurze, jednak dla wygody klienta istnieje również możliwość przeprowadzenia wstępnej konsultacji telefonicznie, lub za pośrednictwem Internetu.

Z jaką tematyką spraw i problemów spotykamy się najczęściej?

W ostatnim czasie zdecydowana większość spraw, z którymi zgłaszają się klienci, stanowią kwestie związane z problemami finansowymi. Mnóstwo ludzi popada w trudne sytuacje, długi i najczęściej nie mają siły szukać rozwiązań. Często zdarza się tak, że ich niewiedzę wykorzystują banki, windykatorzy, nieuczciwi pośrednicy, czy firmy udzielające pożyczek typu „chwilówka”. U nas tacy klienci mogą skorzystać z całego spektrum działań antywindykacyjnych, z całkowitym oddłużeniem włącznie. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że w takich  sprawach trzeba działać szybko, a najgorszym rozwiązaniem jest bierne czekanie. Zawsze jest wyjście, z długów również! Coraz częściej dochodzi do sytuacji, w której najlepszym rozwiązaniem, dla danej osoby czy firmy, jest ogłoszenie upadłości. Po zmianie ustawy z całkowitego oddłużenia skorzystało w Polsce już ponad 18 000 osób. 

Z jakimi jeszcze sprawami zgłaszają się do nas klienci? 

Najczęstsze tematy to właśnie oddłużenia, upadłość konsumencka i gospodarcza oraz działania antywindykacyjne. Poza tym w sprawach związanych z windykacją (na koszt dłużnika), nieruchomościami, rozwodami,  sporami z bankami i instytucjami ubezpieczeniowym, spadkami oraz doradztwem dla firm.

Kto może skorzystać z usług kancelarii Twój Prawnik 24?

Każda osoba prywatna i podmiot gospodarczy, niezależnie od sytuacji. Chętnie doradzimy każdemu, kto potrzebuje pomocy. Chcemy, aby każdy mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej. Jest to jeden z powodów, dla których powstała kancelaria i dlatego rozwijamy ją na terenie całego kraju. Klienci doceniają naszą skuteczność, oraz to, że patrzymy na ich problem kompleksowo, analizujemy ich sytuację i znajdujemy najlepsze rozwiązania. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie sprawy, udzielamy im pomocy, wspieramy nie tylko wiedzą i pracą, ale również otuchą i serdecznością.

Każdego z czytelników, który chciałby skorzystać z bezpłatnej porady zapraszamy do naszej placówki do 15.04. Na dogodny termin najlepiej umówić się telefonicznie pod numerem 505 803 003.


Twój Prawnik 24
Ul. Siemińskiego 21
Tel. 505 803 003
www.twojprawnik24.pl

Promocja 

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj