Poczta Polska oferuje dogodny dla odbiorcy termin doręczenia przesyłki. Od lub do konkretnej godziny, tego samego dnia lub w innym pasującym terminie.  Jeśli chodzi o nadawanie oraz odbiór przesyłki dysponuje szeroko rozbudowaną bazą punktów nadania i odbioru w całym kraju.
Dzięki temu korzystanie  usług pocztowych jest wygodne i szybkie. Wystarczy znaleźć najbliższą placówkę, pomoże nam w tym z internetowa wyszukiwarka dostępna na stronie internetowej poczty.

Poczta Polska korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak Elektroniczny Nadawca (EN). To specjalna aplikacja usprawniająca proces nadawania przesyłki a jej ważną funkcją jest przygotowywanie dokumentów nadawczych oraz przyspieszone generowanie większej liczby przesyłek.
Z kolei dzięki dostępowi do Internetu lub aplikacji mobilnej Envelo istnieje możliwość śledzenia online losów przesyłki. Oznacza to, że widzimy na jakim etapie się znajduje, czy już została nadana, czy jest w transporcie, a może już ją doręczono

Poczta Polska zaczyna dorównywać konkurencji.  Ale jeśli nas to nie przekonuje, możemy skorzystać z usług jednej z działających w Polsce firm kurierskich:  https://www.europaka.pl/.

Inną z usług jest tzw. pocztex - jedna z najszybszych usług pocztowych świadczonych w trybie „door to door”. Oznacza to, że paczkę odbieramy  bezpośrednio i bez dodatkowej opłaty ze wskazanego przez nadawcę miejsca, a jednocześnie jest dostarczana pod wskazany adres w terminie dogodnym dla odbiorcy.

Zlecenia usługi można dokonać telefonicznie lub elektronicznie - po wypełnieniu specjalnego formularza. Ponadto Pocztex gwarantuje wliczone w cenę ubezpieczenie do 1000 zł oraz szeroki pakiet usług dodatkowych:  doręczenie do rąk własnych, odbiór/doręczenie w sobotę, niedzielę lub święto oraz sprawdzanie zawartości.

PROMOCJA
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj