Murapol Osiedle Parkowe to jedna z najpopularniejszych wśród poszukujących mieszkania w Gliwicach inwestycji. 
Teraz można na nim zamieszkać płacąc jeszcze mniej, a do tego otrzymać do dwóch miejsc postojowych w okazyjnej cenie. Ruszyła promocja na 20-lecie Grupy Murapol!

Aż 20 mieszkań zlokalizowanych w inwestycji Murapol Osiedle Parkowe zostało umieszczonych w promocyjnej puli z okazji 20-lecia działalności Grupy Murapol. Wybierając ujęty w niej lokal do końca lutego, można zyskać średnio 37 tys. zł. 

Topowe osiedle w Gliwicach

Data promocji nie jest przypadkowa. Grupa Murapol została założona na Śląsku właśnie w lutym 2001 roku i od tamtego czasu sprzedała w całej Polsce 20 tys. mieszkań. Od 2018 roku obecna jest z ofertą także w Gliwicach, gdzie przy ul. Kozielskiej realizuje wieloetapową inwestycję Murapol Osiedle Parkowe. - Docelowo będzie się ona składała z 7 budynków, a obecnie w sprzedaży dostępny jest szeroki wachlarz nowych mieszkań będących w budowie oraz ostatnie lokale gotowe do odbioru w bud. 2. i 3. – mówi Andrzej Wąż, kierownik biura sprzedaży Grupy Murapol w Gliwicach.

Z końcem roku osiedle uzyskało I miejsce w kwartalnym rankingu najpopularniejszych inwestycji w Gliwicach organizowanym przez portal rynekpierwotny.pl. To dowód na to, że poszukujący nowego lokum w tym mieście najczęściej przeglądali właśnie ofertę Grupy Murapol, a mieszkania szybko znajdują właścicieli.

Mieszkanie w sercu miasta

Co wyróżnia Murapol Osiedle Parkowe? Z pewnością dogodna lokalizacja. Sąsiedztwo dwóch parków – Starokozielskiego i Szwajcaria, galerii handlowej i centrum miasta czyni ją godną zainteresowania. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz optymalna liczba miejsc postojowych – także w garażach podziemnych - wyczerpują komunikacyjne oczekiwania większości przyszłych lokatorów. 
Niezależnie od metrażu mieszkania – a te mieszczą się w przedziale 26-58 m kw. – można być pewnym, że posiada ono balkon lub taras. Innowacyjne technologie, które dotąd były luksusem, stały się w ofercie Murapolu standardem. Mowa o nowoczesnych technologiach, z których mogą korzystać właściciele mieszkań na Murapol Osiedlu Parkowym: Home Management System (HMS) i pakiecie antysmogowym.

Unikatowe rozwiązania w standardzie mieszkania

Pierwsza z nowinek pozwala zainstalować w mieszkaniu rozwiązanie smart home, dzięki któremu można zdalnie sterować oświetleniem czy roletami wewnętrznymi oraz zamykać zawory wody w mieszkaniu. Dzięki pełnej kontroli nad mediami, zużycie prądu czy ogrzewania spada nawet o 28% w skali roku. Zarządzanie mieszkaniem w inwestycjach Grupy Murapol jest także możliwe za pomocą panelu na ścianie, czyli tzw. funkcji hotelowej.

Pakiet antysmogowy to z kolei technologia pozwalająca chronić wnętrza przed zanieczyszczeniami powietrza. Oparty na filtrach z nanowłókien montowanych w nawiewnikach okiennych pakiet, pozwala zatrzymać na zewnątrz stałe i ciekłe cząsteczki będące składnikami smogu oraz bakterie, kurz, pyłki, pleśń lub roztocza. Technologia zapewnia skuteczną ochronę wnętrz przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej cyrkulacji powietrza dopływającego do mieszkania.

Materiał partnera
wstecz

Komentarze (2) Skomentuj

  • Woda 2021-02-24 15:59:34
    Po ścianach
    • Gościówa 2021-02-24 16:55:08
      To pewnie ten filtr antysmogowy