Drugie spotkanie rękodzielników w cyklu FORUM Rękodzieła będzie dwa razy większe od pierwszego. 10 września wystawcy zajmą niemal całe pierwsze piętro Centrum Handlowego FORUM w Gliwicach. Ponad 20 wystawców przygotowało meble artystyczne, ręcznie szyte ubrania, torebki, zabawki, artykuły dla niemowląt, biżuterię i wiele innych wytworów rąk oraz talentów. Dochód z tej sprzedaży jak zawsze trafi do potrzebujących.

Cykliczne FORUM Rękodzieła zostało wymyślone i zorganizowane przez przedstawicieli Fundacji Stacja 6 oraz Centrum Handlowego FORUM. Od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego skoro w skład grupy wystawców wchodzą utalentowani rękodzielnicy z Gliwic i okolic. Od lat zajmują się oni artystyczną i ręczną produkcją przedmiotów, których obecność w życiu klientów staje się wyjątkowa. To oryginalne i niepowtarzalne dzieła. 
 - Niektóre z tych przedmiotów znajdują się w naszym sklepie charytatywnym prowadzonym na terenie Centrum Handlowego FORUM. Mamy ten lokal dzięki uprzejmości dyrekcji centrum. Od samego początku marzyło nam się, by wyjść poza sklep i po kilku miesiącach od otwarcia mamy cykliczne FORUM Rękodzieła, które raz w miesiącu będzie się rozlewało w przestrzeniach wspólnych gliwickiego FORUM – mówi Krzysztof Gryc, prezes Fundacji "Stacja 6".
Pierwsze FORUM Rękodzieła odbyło się na scenie głównej centrum handlowego. Teraz już wiadomo, że wystawcy z drugiej edycji nie zmieszczą się w tym miejscu i dlatego w sobotę, 10 września, klienci kierowani będą na pierwsze piętro, które w części pasażu wokół sceny praktycznie w całości zostanie zajęte przez FORUM Rękodzieła. Zapraszamy do pomagania przez kupowanie od 12:00 do 19:00. W pomieszczeniu sceny na piętrze +1 odbędą się również bezpłatne warsztaty malowania toreb z materiału do wielokrotnego wykorzystania, które po zakończonej pracy idealnie będą się nadawać do spakowania zakupów. 

– Teraz spotykamy się 10 września, ale znamy już terminy kolejnych targów. Będą to soboty: 8 października, 19 listopada i 10 grudnia. Daty te oraz szczegóły następnych targów rękodzielników będą publikowane na https://forumgliwice.pl. Zapamiętajcie te terminy jeżeli chcecie pomagać przez kupowanie i jednocześnie stać się właścicielami estetycznych i niepowtarzalnych rzeczy z charakterem. Do współpracy nadal zapraszamy rękodzielników. Chcemy stworzyć największe targi rękodzieła w okolicy – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.
Jeżeli jesteś rękodzielnikiem to zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 796926314. Sklep charytatywny w CH FORUM jest również miejscem, które funkcjonuje jako centrum wsparcia dla osób w trudnych sytuacjach życiowych. Dochód z niego oraz FORUM Rękodzieła trafia do osób bezdomnych, biednych, chorych i samotnych.
Zapraszamy na drugą edycję FORUM Rękodzieła i do pomagania przez kupowanie!

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH
FORUM to centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni handlowej 43.000 m², położone w ścisłym centrum Gliwic. W 2017 r. obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej architekturze i stylistyce najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa jedna z nielicznych w Polsce filia miejskiej biblioteki publicznej.
Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH, a zarządcą MVGM – jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Materiał partnera
 

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj