W centrum Gliwic przy ul. Mikołowskiej powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Acatom, dewelopera z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku. To jeden z dwóch projektów prowadzonych przez firmę na Śląsku. W kwietniu inwestor zaprasza klientów do skorzystania z atrakcyjnej  wiosennej  promocji.

Apartamenty Mikołowska to sześciopiętrowy budynek, zaprojektowany w duchu idei Bauhausu, który charakteryzuje się funkcjonalnością i prostotą, wykorzystując powtarzalność geometrycznych kształtów oraz regularnych form. Ponadczasowy projekt, zgodnie z założeniami nurtu, pozbawiony jest zbędnych ornamentów i zdobień, co doskonale ułatwi nowej inwestycji wkomponowanie się w sąsiadujące otoczenie. Pomiędzy ulicą Mikołowską a Wrocławską, w wyniku rewitalizacji całego kwartału, powstanie odnowiona i przyjazna mieszkańcom przestrzeń, która pozwoli Gliwiczanom na nowo cieszyć się tą częścią śródmieścia. 

Inwestycja w sercu miasta 

W inwestycji Apartamenty Mikołowska znajdą się 152 mieszkania o powierzchni od 29 do 99 m2, z tarasami, ogródkami lub balkonami - w zależności od kondygnacji. Projekty wszystkich pomieszczeń dopasowane zostały do różnorodnych oczekiwań przyszłych mieszkańców. Dodatkowym atutem docenianym przez klientów, są zwiększające wygodę przechowywania rzeczy sezonowych komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Urocze zielone patio z ławeczkami w wewnętrznej części inwestycji będzie służyło wszystkim posiadaczom Apartamentów Mikołowska jako przestrzeń rekreacyjna. Na parterze wydzielono strefę 7 lokali użytkowych. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również zewnętrzne i podziemne miejsca postojowe, a także miejsce z ładowarką dla samochodów elektrycznych. Łącznie do dyspozycji mieszkańców będzie przeznaczonych 178 miejsc postojowych. 

Wiosenna megapromocja – zaoszczędź nawet do  22 tysięcy  złotych! 

Wszystkich klientów, którzy zdecydują się na kupno mieszkania, Acatom zaprasza do skorzystania z wiosennej megapromocji. Miejsce postojowe można nabyć do  wybranych mieszkań  aż z 50% rabatem, co oznacza, że realne oszczędności przy zakupie mogą sięgnąć nawet 22 tysiące złotych! Promocja obowiązuje od 1.04 do 30.04.2022 roku dla wszystkich przyszłych właścicieli, którzy w tym okresie zdecydują się na zawarcie umowy. 
Wszelkich informacji na temat inwestycji i wiosennej promocji udzielą pracownicy Acatom pod nr telefonu: 32 32 000 32. Biuro Sprzedaży znajduje się przy ul. Mikołowskiej 7 i czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00, a w soboty w godzinach 9:00-13:00. 
Zapraszamy na stronę inwestycji.
 

Materiał partnera

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj