Hiromi to szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków azjatyckich. Już teraz możesz uczyć się z nami również w Gliwicach.
Szkoła Hiromi to przede wszystkim:
–rodzinna atmosfera na zajęciach,
–nauka sprawiająca przyjemność
–termin zajęć dopasowany do Twojej dyspozycyjności
–przejrzyste ceny i uczciwa polityka rezygnacji

Nie tylko kursy językowe

W naszej szkole możesz wybrać kurs języka japońskiego, kurs języka koreańskiego lub kurs języka chińskiego z polskim lektorem. Oprócz kursów językowych szkoła organizuje wiele wydarzeń kulturowych związanych z Azją, między innymi: azjatyckie półkolonie dla dzieci i młodzieży, warsztaty rysowania mangi, warsztaty artystyczne, projekcje filmowe oraz dni japońskie. 

Zapisy na nowy rok szkolny

Aktualnie trwają zapisy na kursy grupowe i zajęcia indywidualne, które rozpoczną się od 20 września. Zajęcia będą prowadzone przy ulicy Plebiscytowej 1 w centrum Gliwic. Ciągle jeszcze można dołączyć do grup początkujących oraz na wyższych poziomach zaawansowania. Kursanci dopasowywani są do grup pod kątem wiekowym i według poziomu znajomości języka. 

Dołącz do ponad 300 zadowolonych kursantów

Szkoła Hiromi powstała w 2015 roku i od tego czasu w kursach językowych uczestniczyło ponad 300 kursantów. Uczniowie Hiromi zdają egzaminy międzynarodowe i kontynuują naukę na studiach językowych. 

Rozwiń swoje zainteresowania

Nasze kursy są dla wszystkich bez względu na wiek. Jeżeli interesujesz się anime, mangą, k-popem, serialami koreańskimi lub japońskimi to nasze kursy są dla Ciebie. A może planujesz wyjazd do Japonii, Korei Południowej bądź Chin lub pracujesz z obcokrajowcami i masz ochotę spróbować 
swoich sił w nauce języka obcego? Jeśli tak, dołącz do nas i zapisz się na kurs. 

(Materiały partnera) 
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj