Było wzruszająco i niespodziewanie. Tak w skrócie można podsumować wyjątkowe mikołajki, jakie zorganizował Piast Gliwice dla swoich kibiców. 


Pod koniec listopada Piast Gliwice, za pomocą mediów społecznościowych, zachęcał młodych kibiców do wysyłania listów do świętego Mikołaja. Na adres klubu przy Okrzei dotarło ich ponad 150 - z prośbami, które były mniej lub bardziej wymagające. Każdy z nich został uważnie przeczytany i przekazany Niebiesko-Czerwonemu Mikołajowi. 

Spośród wszystkich nadesłanych listów jeden zrobił piorunujące wrażenie. Karolinka jako jedyna nie poprosiła o nic dla siebie, tylko dla innych. Wyjątkowa postawa musiała zostać doceniona w szczególny sposób. 12-latkę odwiedził Joel Valencia, który obdarował dziewczynkę paczką prezentów.

Prośba Karolinki była wyjątkowa, inna niż wszystkie. 12-latka w swoim liście poprosiła o zdrowie dla kontuzjowanych zawodników, między innymi dla Joela Valencii, i życzyła wszystkim piłkarzom powrotu do zdrowia oraz wysokiej formy. Pozdrowiła także Piastusia, klubową maskotkę, którą uwielbia za to, że zawsze potrafi ją rozśmieszyć. Klub poza wyróżnieniem za wyjątkową postawę zorganizował akcję – niespodziankę, a wspomniany Joel Valencia postanowił podziękować za nadesłanie pięknego listu. Była to wizyta – niespodzianka. Mała gliwiczanka do samego końca nie wiedziała, kto ma ją odwiedzić. Kiedy w swoim domu zobaczyła piłkarza Piasta Gliwice, była bardzo przejęta i zaskoczona, ale szczęśliwa. 
- Nigdy bym się tego nie spodziewała, że ktoś taki mnie odwiedzi. To najlepszy prezent w życiu - powiedziała przejęta dziewczynka. Relacje z tej wizyty można obejrzeć na klubowej stronie internetowej oraz na kanale PiastGliwiceTV w serwisie YouTube.

Klub składa podziękowanie za zaangażowanie i udział oraz zachęca do śledzenia wszystkich Niebiesko-Czerwonych wydarzeń. 
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj