W poniedziałek, 21 stycznia ruszyła zamknięta sprzedaż karnetów na II część sezonu oraz rundę finałową Lotto Ekstraklasy 2018/2019. Klub, chcąc docenić wiernych fanów, którzy są razem z drużyną i wspierają piłkarzy swoim dopingiem, wprowadza dodatkowe udogodnienia dla kibiców zdecydowanych na wykupienie karnetów.

Karnet to nie tylko abonament na oglądanie meczów Piasta Gliwice na żywo. To emocje przeżywane na stadionie wraz z bliskimi i znajomymi, a także oszczędność czasu i pieniędzy!

Jakie konkretnie korzyści płyną z posiadania karnetu Piasta Gliwice? 
• Możliwość obejrzenia każdego spotkania Piasta. 
• Stałe miejsce na stadionie miejskim w Gliwicach.
• Oszczędność pieniędzy (przynajmniej dwa mecze za darmo przy przedłużeniu).
• Niższa cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne spotkania (cennik meczów TOP nie obowiązuje karnetowiczów).
• Oszczędność czasu i uniknięcie kolejek do kas.
• Zniżki w Oficjalnym Sklepie Kibica na kalendarze (duży - 30 zł, mały - 25 zł, dziecięcy - 10 zł, biurkowy – 7 zł) oraz specjalne cykliczne zniżki.
• Eventy i konkursy dla karnetowiczów.

OPCJONALNIE – DZIĘKI KARNETOWI WIESZ PIERWSZY

• Każdy karnetowicz ma możliwość skorzystania ze specjalnego programu klubu, który umożliwia informowanie kibiców o najważniejszych wydarzeniach związanych z Piastem Gliwice. Aby wziąć udział w programie „Dzięki karnetowi wiesz pierwszy”, należy uzupełnić formularz z danymi dostępny TUTAJ    lub w punktach stacjonarnych. To, co istotne - transfery, wyniki meczów, zapowiedzi, wywiady, informacje o wydarzeniach dla kibiców - karnetowicz otrzyma, zanim pojawią się na stronie internetowej.

21 stycznia ruszyła zamknięta sprzedaż karnetów. W pierwszym tygodniu abonamenty na mecze Piasta będą mogły nabyć wyłącznie osoby przedłużające swoje miejsce z pierwszej części sezonu zasadniczego. 28 stycznia zostanie uruchomiona sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców. Szczegółowy cennik karnetów oraz harmonogram sprzedaży prezentujemy w postaci grafik: sprzedaż karnetów w cenach podanych poniżej potrwa do meczu z Lechem Poznań w ramach 22. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj